Mi lesz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kicsit kellemetlenül érzem magam. 36 éves vagyok, van egy fiam, 2 éves. Mindig is szigorú voltam, nem beszéltem a kisfiú val túl tisztességesen, sokat kiabáltam. "Takarodj be!" "befelé!". De most anyukát meglátogattuk és ugyanezt előadtuk, nem jutok szóhoz, mert olyan pofont adott, hogy majdnem elájultam. Egy rész... 36 éves férfit mi jogon üt meg, más rész mi jogon szól bele a nevelésembe? Egyébként pedig azért szóltam a kisgyerekre, mert kézkrémeket nyitogatott fel, biztos megette volna, ráncigálta idegenek kabátját, a kutyát piszkálta. Ez a hülye kis k#rva meg azt hiszi, hogy el fogom neki tűrni. nagymama. Semennyire. Kérdés.. mennyi joga van beleszólni a nevelési módszereimbe? Van jogi alapja?

2016. júl. 13. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem teljesen értem, hogy most a gyerek anyjáról van szó, vagy a te anyukádról, esetleg a párod anyukájáról.

Egyébként szomorú, ha úgy gondolod, hogy azzal lehetsz szigorú (egyáltalán miért akarsz az lenni?), ha folyton ordibálsz a gyerekre.

2016. júl. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Leprinteltem a kérdést, holnap a munkatársaknak megmutatom, és aki kitalálja, hogy kiről van szó, az nyer egy sört tőlem :D
2016. júl. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyerek minden szrt megeszik, én ráütök a kezére és én vagyok a hibás. A gyerek ne egyen meg minden szrt.
2016. júl. 13. 03:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel lehet ezt a kis hülyét leszoktatni?
2016. júl. 13. 04:03
 5/7 Snorri ***** válasza:
87%
Egy utolsó, sötét, gyáva alak vagy. Ez nem szigor, az nem itt kezdődik. És még tudatlan is vagy. Legalább elégedett vagy magaddal, amikor így beszélsz, vagy megütsz valakit, aki ennyire kiszolgáltatott? Én még fel is jelentenélek. Undorító vagy, de nem baj, megkapod még, ami ezért jár neked.
2016. júl. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bejelentettem a kérdést, mert ez egy provokatív kamu.

Nincs olyan ember, aki elhiszi, hogy ez a "gyermeknevelési módszer" jó. Nincs olyan anyuka, aki hagyja, hogy ezt tegye a gyerekével...

Jó, tudom, hogy mégis van, sajnos, de azok meg nem teszik így ki az ablakba, hogy sz@r emberek és vernek egy 2 évest, aki még azt se tudja, merre van arccal előre.

2016. júl. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok az unatkozó nyári szünetes kamuzó.
2016. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!