Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok, ez jó kis...

Mit gondoltok, ez jó kis arculcsapás lesz anyámnak? Vagy lesz bármiféle eredménye?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdte, hogy le kell fogynom de sürgősen, két hónapom van arra hogy ledobjak 10 kilót, mert egy dagadt állat vagyok, undorító rám nézni. Rólam tudni kell, hogy 15 éves lány vagyok, 175 centi és 75 kiló. Igen erős csontozatom van, amit az anyai nagyszüleimtől örököltem, valamint 8 éve versenyszerűen sportolok (cselgáncs és kézilabda), amiben természetes módon megizmosodtam. Az edzőim sose mondták, hogy bármi gond lenne a súlyommal, és az ő szavukra sokkal inkább hallgatok, mint anyáméra.

Az az ötletem támadt, hogy ha drága jó anyám annyira akarja, hogy betegesen vékonyra fogyjak, akkor egyszerűen csak annyit fogok enni, hogy ne ájuljak el napközben. Tegnap pl csak egy negyed adag makarónit és egy marék málnát ettem, ma pedig egy tányér borsófőzeléket. Ha nagyon érzem az éhséget, akkor vizet iszok rá, hogy elmúljon. Este pár pohár tejet iszok. Szerencsére van elég önuralmam ahhoz, hogy megvonjam magamtól az ételt.

Abban reménykedem, hogy egyszer valakinek fel fog tűnni, miért nem eszek, és akkor majd szépen kitálalok neki arról, mekkora szemét anyám is van.

Mi a véleményetek erről? Jól teszem, ha folytatom, vagy hagyjam a fenébe és egyek normálisan? Anyámmal esélytelen beszélni.



2016. jún. 27. 17:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Ekkora hülyeséget...
2016. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%
Miért gondolod, hogy az a legjobb bosszú anyád ellen, ha tönkreteszed az egészségedet, nem mellesleg a sporteredményeidet is?
2016. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
99%

Én egyidős vagyok veled de mint látod a nevemből is én tényleg duci vagyok.De most mondom neked,hogy a koplalás nem megoldás!Ezzel pedig tönkreteheted az egészséged és a sportteljesítménydedet is.Ha nem hagyod abba és tovább csinálod ennek súlyos következményei lesznek.

Neked tényleg megéri,hogy egyszer azt mondhasd:

Látod Anya nekem volt igazam.

Ez megér neked ennyi mindent?

2016. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
39%
Jól kibaxol anyáddal! Helyes , jó 5let!
2016. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%
Evvel csak magadnak ártassz és nem anyádnak! Egyél rendesen és s.z.a.r.d. le!
2016. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Költőnő? ***** válasza:
78%
Atttyaaééég
2016. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%
Jó hülye vagy hallod...
2016. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
85%

"Abban reménykedem, hogy egyszer valakinek fel fog tűnni, miért nem eszek, és akkor majd szépen kitálalok neki arról, mekkora szemét anyám is van."


Oké, és mire mész vele? Legfeljebb megállapítják, hogy tényleg mekkora szemét anyád van. Megéri ezért hónapokig koplalni? Ha nagyon ki akarsz tálalni, most is megteheted.

2016. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
77%

Mi van Kérdező, az elmebeteg anyád azt mondta, hogy fogyóznod kell, és erre te fogyózni kezdtél, hogy "ezzel majd jól arcul csapod"???

Tévedsz, ezzel csak őt igazolod, hisz azt csinálod, amit mondott...

Szerintem inkább közöld ilyenkor, hogy nem vagy kíváncsi a véleményére, és foglalkozzon a saját testsúlyával és fenékméretével... és menj ki az ajtón...

2016. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
98%
Ne feledd, ha rosszul eszel, a sport sem fog menni.
2016. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!