Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha kiderülne a...

Mit tennétek ha kiderülne a 14 éves lányotokról hogy minden este elszökik egy fiúhoz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 11:46
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
62%
Én leülnék vele beszélgetni a fiúkról, hogy is működik ez a szerelem (a szexet még nem), miért is van, és ha úgy gondolja, hogy tényleg szerelmes belé, akkor mutassa be nekünk, hogy ismerjük meg milyen is ő valójában.
2016. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
Bezárnám a bejárati ajtót, a kulcsot eldobnám, az ablakokat bedeszkáznám aztán rágyújtanám a házat. Ja azt hittem egy pókról beszélünk, ez esetben elbeszélgetnék vele és felhívnám a figyelmét arra hogy a sör rákkeltő hatású.
2016. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Elgondolkodnék azon, hogy hol rontottam el a nevelését, és miért tud kiszökni egyáltalán egy lakásból.
2016. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%

Ha már ez egy ideje megy, akkor ott már szex is van.

A felvilágositással mi a helyzet?

És idáig ez miért nem derült ki, ill. miért nem szoktatok beszélgetni? Miért kell titkolóznia?

2016. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
Megmondanám ,hogy ha kiszökik még egyszer ,az egyirányú út lesz, nem retur, és vissza már nem fog jönni mert lecseréljük a zárakat és mehet a fiúhoz vacsorázni meg oda is költözhet.
2016. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%
dettó mint az utolsó. Ha 14 évesen nagylány szökdösni meg pasizni, akkor a tettei következményeit is legyen az vállalni.
2016. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
47%
Remélem utolsó kettőnek soha nem lesz gyereke -.-
2016. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
Leülnék vele beszélgetni a szerelemről meg a védekezésről, és szeretném megismerni a fiúját. Azt is elmondanám neki, hogy nem kell titkolóznia előttem, inkább mondja el, hova megy, hogy tudjam, ha baj történne, hol kell keresni.
2016. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
de van, kedves utolsó. És normális, nem megszökős gyerek. Sok mindent megengedünk neki, de azzal is tisztában van, hogy ami tilos, az tilos, és ha a beleegyezésünk nélkül mégis csinálja, és lebukik, akkor sokkal nagyobb bajba kerül.
2016. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
szerintem az a szülő nem normális, aki elengedi a 14 éves gyerekét egy pasihoz éjszakára.
2016. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!