Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek már nem él az anyukáju...

Akiknek már nem él az anyukájuk! Ti kivel/kikkel szoktátok megbeszélni a gondjaitokat/bármi bajotokat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel.
2016. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
még él de ugysem tudom vele megbeszélni ugyh. igy sem beszélem meg senkivel ha meghal ugysem fogom senkivel megbeszélni
2016. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Még él, de nem értem az összefüggést. Most is mindent a párommal és a legjobb barátnőmmel beszélek meg.
2016. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagybácsival..:)
2016. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Arra lettem volna kíváncsi hogy akinek meghalt az anyukája mint nekem ők kivel beszélik meg a gondajaikat?


Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 17. 10:47
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Menj ki a sírjához, ott mondd el neki, mi a gondod, bajod. Kérdezd meg tőle, mit tanácsol, mit tegyél, vagy éppen nem tegyél??

És figyelj a jelekre, a fejedben megforduló gondolatokra, a benned kialakuló érzésekre, érzelmekre,... hamarosan, max. pár napon belül tudni fogod, mit kell tenned?

2016. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Barátaimmal, tesómmal. Idősebb barátnőimmel.
2016. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem(39) meghalt, de kollégákkal, barátnőkkel beszélem meg, mert rokonnal nem tudom. Nem tudom hány éves vagy, de felnőtt emberekkel beszélem meg.
2016. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az anyukám több, mint 20 éve meghalt, 20 éves koromban.

Szerencsére mindig voltak barátaim, barátnőim, közeli rokonaim, akikkel meg tudtam beszélni a dolgaimat.

Persze az anyát nem lehet pótolni, de nem is kell. Az élet rendje, hogy meghalnak az emberek.

Boldog ember lehetsz, ha nem azon keseregsz, amit elvesztettél, hanem annak örülsz, amid van.

Legyél nyitott a barátságokra, mert érnek annyit, mint a család. Nem kell sok barát, elég egy is, aki megért, elfogad, meghallgat.

Kívánom, hogy találd meg azokat az embereket, akik boldoggá tesznek.

Tudod mi a fontos az elvesztett szeretteinkkel kapcsolatban? Az, hogy beszéljünk róluk, emlékezzünk rájuk, és akkor mindig velünk lesznek.

Olyannal beszélj róla, akik ismerték. Beszéljetek a jó dolgokról, rossz dolgokról, de mindig nézz előre.

2016. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a mamámmal beszéltem meg,de ő is meghalt pár éve,azóta senkivel sem tudom megbeszélni.
2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!