Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a lányod...

Mit szólnál, ha a lányod bejelentené, hogy leszbikus, egy lánnyal él párkapcsolatban, nagyon szeretik egymást, nagyon jó a kapcsolatuk és nagyon boldog?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 13:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy valaki itt lepontozgat mindenkit, én adtam egy zöldet mindenkinek.:)

A válaszokat pedig köszönöm, meglepően sok pozitiv válasz jött és ennek nagyon örülök, igazán örülhet mindenkinek a gyereke, hogy a szüleik ennyire szeretik őket!

2016. júl. 18. 10:24
 22/25 anonim válasza:
Én pont így mondtam el édesanyámnak, nagyon féltem mielőtt leültem vele beszélni, mert nem tudtam hogy viszonyul az egész témához. Ahogy kiejtettem a számon hogy anya én egy lányt szeretek egyből el is sírtam magam. De sokkal jobban fogadta mint ahogy azt remélni mertem, igazából nem volt és azóta sincs ezzel probléma. Szüleid lehet hogy szeretnek annyira hogy még ha a leszbikusságot úgy általánosságban nem is értik és nem tudják elfogadni, ha a saját lányukról derülne ki, megpróbálnának változtatni ezn... Végülis minden szülőnek a gyereke a legfontosabb :) 18/L
2016. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 36 éves vagyok, a kislányom 11 éves. A pasizáshoz még "kicsi", de ha egy lányt szeretne, arról tudnék. Üdv. egy gyermekét egyedül nevelő, de párkapcsolatban levő anyuka
2016. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Vivcsy20 válasza:
Nekem még nincs gyerekem, de ha egyszer történik iylen akkor örülnék neki hogy boldog. Mindegy honnan talalja meg a párját az számít hogy jól érezze magát.. Unoka meg amúgy se kötelező mindenkinek van olyam barátnőm aki sose akart gyereket. :)
2017. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem az a lenyeg boldog legyen.

Fiu lany marslako.

Egy dolognak nem orulnek ha nos pasival kezdene.

De tidom milyen erkolcsi ertekekkel es normakkal neveltem ezt soha nem tenne.

2017. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!