Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a lányod...

Mit szólnál, ha a lányod bejelentené, hogy leszbikus, egy lánnyal él párkapcsolatban, nagyon szeretik egymást, nagyon jó a kapcsolatuk és nagyon boldog?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 13:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Öröm olvasni, hogy ilyen sok kedves, pozitiv ember van itt, akinek tényleg a gyereke boldogsága az igazán fontos. Meglepett, hogy eddig egy negativ válasz sem érkezett.

Bár az én szüleim is ilyenek lennének, mennyivel könnyebb lenne.:(

2016. júl. 17. 15:20
 12/25 anonim ***** válasza:
8%
tudnám, hogy kamuzik és ez egy segélykiáltás. Később elégetném máglyán, ha semmi nem használ.
2016. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Örülnék hogy boldog és talált magának valakit akit szeret.
2016. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
12es remélem ez csak vicc.
2016. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Úgy látom, csak én nem voltam ennyire pozitív. (1.voltam)

Mentségemre szolgáljon, 60 éves vagyok, két felnőtt lány anyja. Ne felejtsd el, a mi (szüleid) korosztálya még egy prűdebb világban nevelkedett. Nem azt mondom, hogy a mi fiatal éveinkben nem volt ilyen, de az olyan titok volt, kevesen tudtak róla. Egyáltalán, minden szex témában tájékozatlanok voltunk.

Elfogadják, megértik, de ne várd tőlük azonnal. Első gondolatuk: unoka?? Hiszen mást sem látnak, hallanak, minthogy az maga a csoda. Nem tudom, nincs unokám, lányaim nem akarnak szülni. (lehet, én csesztem el a nevelésüket.)

Egy szülő félti a gyerekét, mindegy, hány éves. Téged is féltenek, lehet, herceget vártak fehér lovon, és jön herceg helyett egy hercegnő. Legyél türelmes, apránként adagold be, ne ronts ajtóstól a házba, legyen idejük felfogni, megemészteni, megérteni, elfogadni. Sok sikert!

2016. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Engem sem zavarna, hogy leszbikus vagy, de ez sok lenne egyszerre, ha nem sértő, hogy eddig ennyire kizártál az életedből.
2016. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

érthető persze. De, azért oka van, hogy kizárom őket. Nem tudom, hogy nem e sejtenek valamit, mert sosem volt pasim, mint másoknak és általában a barátnőmmel lógok.

De előttem már nem egyszer tárgyalta, hogy mennyire undoritó ez az egész, hogy ha az ő lánya lenne ilyen kitagadná, a leszbikusok minden betegség terjesztői hordozói és stb. Amikor valami oknál fogva feljött ez a téma, igy azért talán érthető miért zárom ki ebből az egészből.:S

2016. júl. 17. 20:16
 18/25 A kérdező kommentje:

17:29

Én semmi negativat vagy sértőt nem láttam a válaszodban.:) Szerintem inkább örülhetnek a lányaid, hogy ilyen az anyjuk és hogy ennyire szereti őket és bárhogy elfogadná! Az én anyum még fiatalabb is pár évvel, de ő teljesen máshogy gondolkodik.. Pedig én csak boldog szeretnék lenni, és nagyon boldog vagyok igy. Nem érzem azt, hogy ez miatt más ember lennék, vagy, hogy rosszabb. De hát mindegy.

2016. júl. 17. 20:21
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Vele örülnék, és persze szeretnék találkozni azzal a lánnyal, aki boldoggá teszi.
2016. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Megérthető hogy miért nem jelentetted még eddig be. Javaslom hogy ne is tedd, butának tűnnek a szüleid az alapján amit leírtál, nem érdemelnek meg.
2016. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!