Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mekkora az ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az ideális korkülönbség egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátnőm és köztem 6 év van! Én kicsit soknak tartom, eddig mindig csak 2-3 év volt a korkülönbség a párkapcsolataimban. Szerintetek a 6 soknak számít?

Egyébként jól megvagyunk, megértsük egymást, úgy érzem minden klappol és még soha nem éreztem ennyire jónak a párkapcsolataim, csak félek, hogy nehogy a kor belezavarjon a dolgokba...A barátnőmet egyáltalán nem zavarja, szerinte ez még ideális! Itt gyakorin is olvastam sok olyan választ eddigi kérdéseknél, hogy sok lány szeretné kipróbálni a szexet 10 évvel idősebbel is, vagy neki a jóval idősebbek jönnek be...Úgy gondolom ez egy meghatározott korban még működhet de a későbbiekben?

32N



#- LESZBIKUS #KATEGÓRIA-
2016. jún. 13. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyi az ideális ami mindkét félnek megfelel :)


A külvilág véleménye meg le van ejtve :)

2016. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ideális, mindenki maga szabja, hogy neki mi az ideális. Ez főleg azon múlik, hogy mennyit fogadsz el.

A párod elfogadja viszont a jelek szerint te annyira nem. Téged zavar szóval ez számodra még akár feszültséget is okozhat a későbbiekben.

2016. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó vele akkor nincs ideális, bármennyi lehet jó. Én maximum 2-3 év különbséget tudnék elviselni egy lánynál. 21/Bi/L
2016. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem.. irod, hogy jol elvagytok, azt ezen problemazol.. nem teljesen mindegy a kor? Ha titeket nem zavar. Es tan valakinek kens kikotnie, hogy mi az idealis korkulonbseg? Ne masok velemenyere adj mar.... Ha valaki azt mondja sok, akkor mi lesz? Szakitassz vele?
2016. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm és köztem 5 év van, egyikünket sem zavarja. 22/L/L
2016. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

6? Köztünk 13 van. A barátnőmnek eddig soha nem volt jobb kapcsolata. Velem érzi a legjobban magát, és együtt szeretnénk leélni az életünket is. :)

19/L

2016. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6...16 év.
2016. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!