Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretem amit csinálok,...

Szeretem amit csinálok, szüleim mégsincsenek megelégedve. Mit tegyek ha rosszul esik? 17/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát egészen kiskorom óta gimnasztikázom, amit részben azért kezdtem el, mert szüleim mindenképpen szerették volna, ha valamit sportolnék, valamint számomra is evidens volt, mert sokkal jobb közérzetet adott. Az utóbbi pár évben kezdtem komolyabban venni, és azóta vagy egy "semmi értelme" mondattal illetnek vagy éppen azon vannak kiakadva, hogy a legtöbb fiú sokkal férfiasabb sportot űz, én miért nem. Ráadásul ugyanezt néhány barátomtól is megkaptam, de szüleim véleménye mindig sokkal jobban számított nekem. Így amikor elmondták, hogyan gondolkoznak erről, kezdtem elhinni, hogy tényleg igaz, amit ők és a barátaim mondanak.

Nagyon rosszul esik, hogy ennyire nem fogadják el, hogy én mit szeretek és hogy nekem mi a fontos..


2016. júl. 18. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nekik kéne mondani.
2016. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmondtad ezt igy nekik? Beszeltel arrol, hogy ez rossz erzessel tolt el teged?
2016. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megmondanám nekik, hogy gyere le velem egy edzésre és azután ugasson bele, hogy nem férfias.
2016. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki szerint ez nem férfias, az próbálja meg utánad csinálni. Elég kemény fizikai meló lehet, már csak így ránézésre is.

Mit értenek azon, hogy semmi értelme? Eredményesség, versenyek alapján?

Azt nyilván az edződ tudja, hogy mennyi van benned, hogy mit érhetsz el. De ha nem is leszel versenyző az élvonalban, akkor is jó, ha van valami, amit szeretsz, szívesen csinálsz.

2016. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg nekik Berki Krisztián lógyakorlatát, amivel olimpiát nyert, Csollány Szilveszter gyűrűgyakorlatát, amivel olimpiát nyert, egy-két jól sikerült talajgyakorlatot.


Gyönyörűek, férfiasak. Ne hagyd abba!

2016. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En versenyszeruen sportoltam, es hidd el, h maga a sport iranit szeretet nem eleg. Nagyon jonak kell lenned ahhoz, h tenyleg ezt valaszd elethivataskent. A szuleid talaln arra probalnak kicsit erzeketlenul ravilagitani, h ha mondjuk elorelathatolag nem ez lesz a kenyerkereseted, akkor ne aldozd fel a tanulast a gimnasztikaert. De ha mondjuk tehetseges vagy es elkepzelheto az Olimpiara valo kijutas is, akkor hajra.


Egyebkent meg szerintem a gimnasztika ferfiaknak is tokeletes, m szep es kisportolt testuk lesz tole, nem beszelve arrol h a sportolok sokkal elhivatottabbak es kitartobbak az elet mas teruletein is.

2016. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a te életed mond meg nekik hogy fogadják el hogy téged ez tesz boldoggá !! Es ha nem tudják ezt elfogadni akkor tartsák meg maguknak a véleményüket nem focizhat minden fiu ..mar bocsi ;)
2016. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!