Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annak ellenére, hogy igyekszem...

Annak ellenére, hogy igyekszem, szüleim mégis szitkozódnam meg ki akarnak dobni. Esetleg valami amit tenni tudnék? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 éve cigizek folyamatosan, amit azért kezdtem el, mert az egyik haverom rávett, és már akkor sem hallgattam a szüleimre, amikor azt mondták, hogy ez mennyire nem tesz jót.

Már azt is megpróbáltam, hogy egyáltalán nem csinálom, akármennyire is szeretném, nem nyúlok hozzá, de eddig nem nagyon jött be. Viszont odáig eljutottam, hogy napi 2-t szívok. Eddig napi 4 volt.


De szüleimnek ez sem elég, sőt mondták, hogyha nyár végéig nem szokom le, akkor kidobnak. Nekik is mondtam, hogy most már belátom, hogy igazuk volt, de nem megy egyik napról a másikra. Ekkor elküldenek melegebb éghajlatra mindenféle obszcén szavakat használva.

Nem akarják elhinni, hogy ezt én TÉNYLEG, akarom és igyekszem amennyire tudok és nagyon rosszul esik.


17/f


2016. júl. 19. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
ők fizetik a cigid vagy te? ha ők akkor kuss van neked és leteszed ha meg kell húzzál el dolgozni. könnyű a szülőkön élősködni
2016. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
15 èvesen honnan volt pènzed cigire?
2016. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Mi olyan nehéz azon, hogy kidobod a kukába a maradék készleted, majd nem mész be többet dohányboltba?
2016. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk többet ne gyújts rá. Amikor jön a kényszeres érzés, csinálj valami mást.
2016. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
94%
Hidd el mindent csak akarni kell! Ha elég erős vagy, akkor letudod tenni. Két éve dohányzol, tehát nem hiszem hogy olyan problémákkal küzdenél, mint aki 20-30 éve, napi egy doboz cigarettát szívna el. Persze azt is megértem hogy hozzá voltál szokva, jól esett, lenyugtatott stb.. Keress helyette valami más szenvedélyt, ami kevésbé teszi tönkre az egészségedet. Egyébként meg miért nem tudod nem előttük csinálni? Mond azt hogy letetted aztán kész, ha meg annyira megkívánod akkor menj el tőlük távol és gyújts rá ott ahol senki sem vesz észre. Nem hinném hogy kivitelezhetetlen lenne.
2016. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem kellett volna elmondanod nekik hogy cigizel
2016. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 szálat?! Most ugye hülyéskedsz? Ezt bármikor le tudod tenni, nem okoz elvonási tünetet. Én 1 dobozzal szívtam, egyik napról a másikra leraktam, nem voltam egyébként rosszul, és nem én vagyok az egyetlen. 2 szál cigi naponta az olyan, mintha nem is dohányoznál.
2016. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!