Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert kell egy 23 eves lanynak...

Miert kell egy 23 eves lanynak, akinek nincs is baratja egy nagy franciaagy a szobajaba? Miert nem jo neki egy kihuzhato?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 20:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
99%

1) hogy ha lesz, kényelmes ágyban legyenek.

2) a kihúzható ágy eleve nem ágy, hanem kanapé. En ilyenen aludtam vagy 10 evig es borzasztó kényelmetlen.

2016. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
99%
Aludtál már kihúzható ágyon? Én igen, rettenetes volt. Inkább alszom a földön, mint egy ilyenen.
2016. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
12%
túl sok tv t néz
2016. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Pont ennyi idős anyuka vagyok és kihúzható ágyon aludtam a gyerekeim mellett szoptatás miatt. Olyan hátfájós voltam, hogy ne tovább. És még az évekre sem foghatom... Egyébként meg mi közöd hozzá? Nem értem. Mindenki azon aludjon, ami neki kényelmes.
2016. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
És ez téged miért is zavar...?
2016. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
7%
Gondolom azért zavarja a kérdezőt, mert neki kéne megvennie a 23 éves lányának.
2016. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Egyszem 23 éves fiam van, 31nm-es a szobája, az ágya kb 6nm. Nincs most csaja, csak szeret terpeszkedni. Mi a probléma?
2016. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13%
Ha saját pénzéén veszi, nem érdekelne.
2016. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
99%

Nem mindegy neked? Annyira birom az ilyen mindenbe belekoto, kakan is csomot kereso embereket -.-"

"Nincs is baratja"

Es talan apaca, hogy ilyen biztosra allitod, hogy soha nem is lesz? Mert ha lesz, akkor meg nyilvan nem szeretnenek sem nyomorogni, sem uj agyat venni.

"Miert nem jo neki a kihuzhato?"

Ha aludtal volna kihuzhaton, akkor tudnad. Esetleg talan te vagy a szerencses 1 %, akinek nem faj a hata az ilyen kanapeagyakon, de sajnos nem ez az atlag. Sok evig volt ilyenem, az egy dolog, hogy egyedul folemelni sem birtam, igy allandoan meg kellett kerni valakit, hogy segitsen kinyitni/visszacsukni, de raadasul olyan kenyelmetlen ejszakaim voltak rajta, hogy az valami borzalom, pedig kistermetu, sovany vagyok, nem logtam le rola. Na kepzelem, milyen lehet ez egy nagyobb darab embernek, aki meg el se fer rajta normalisan.

Egyebkent kihuzva ugyanakkora helyet foglal rendszerint, mint a francia, mindennap visszacsukni pedig marha maceras, ha sulyosabb fajtarol beszelunk, a kicsi, konnyu pedig komfort szempontjabol nuku. Ugyhogy ezerszer jobban megeri egy franciaagy, mint egy ilyenen nyomorogni.

2016. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
99%

10 éves korom óta franciaágyon alszom. Pedig akkor még elég messze voltam az első barátomtól... Sokkal kényelmesebb, mint egy kis egyszemélyes szutyok, a kihúzható "ágyakat" meg inkább nem minősítem.

Miért fáj ez neked?

2016. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!