Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert kell egy 23 eves lanynak...

Miert kell egy 23 eves lanynak, akinek nincs is baratja egy nagy franciaagy a szobajaba? Miert nem jo neki egy kihuzhato?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 20:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%
én is 10 évesen kaptam franciaágyat. végul én magam likvidáltam, tul sok helyet foglalt el (pedig nem volt kis szobám..) és lett helyette egy kihuzhato kanapém, imádtam! nagyon kényelmes volt! ahhoz, hogy mekkora egy ember ágya, semmi koze nincs annak, hogy hány éves, bvagy hogy van e barátja, barátnoje.
2016. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg emeletes ágyam van. És? Plüssöket, ágyneműket, kalapokat tartok a felső ágyon. Teljesen jó.

23 N

2016. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
94%

Mert sokkal kényelmesebb, és egészségesebb is mint egy kihúzható heverő vagy lenyitható. Én olcsó lenyithatón aludtam amin a barátnőmmel simán elfértünk ketten, de voltak hátrányai. Nekem a hátam totál tönkretette, fájt meg csak szenvedtem vele. Orvosom javasolta hogy dobjam ki és vegyek vagy egy normális egy személyest, vagy egy normális franciaágyat. Persze nem volt rá pénzem így berágtam vettem pár lécet meg egy nagy minőségi matracot kétszemélyest. Akkor a munkahelyemen méretre csináltattam keretet amibe pont passzolt a matrac. A lécekkel alul szépen megcsináltam az alját meg oldalát is szépen megcsináltam hogy azért ki is nézzen valahogy. Szépen lefestettem a vaskeretet meg a fa részeket. Csináltam fejtámlát egy régi szekrény oldalából amit lekárpitoztam igényesen és meg is volt az ágy.


Akkor megjegyzem nem volt senkim, egyedül éltem, így nem volt indokolt, de ha már ágyra kell beruházni akkor évekkel előre gondolok mert nem 5-10 évre tervezünk egy ilyen dolgot. Nekem kényelmes, imádok rajta aludni, a hátam is szépen rendbe jött meg minden. Persze praktikus mert eltudok rajta terülni kényelmesen. Amikor a húgomra bíztam a lakásomat mindig az ágyamba aludt mert nagyon kényelmes volt neki.

2016. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%
Ifjabb koromban úgy keresztbefordultam az ágyon, hogy csak na... Ha elfért volna, nekem is mindig franciaágyam lett volna, mivel az tetszik, kényelmes, elég nagy... Úgyis telepakolom párnákkal és plüsseim is vannak, könyveket, tabletet, rajztömböt és efféléket is szívesen pakolok magam köré... Teljesen szuper egy franciaágy egyedül is :) Az emberek különböznek, mások az igényeik. Van, akinek egyedül is viszonylag nagy ház kell, és? Ha meg tudja oldani, egészségére.
2016. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
19%
Franciaàgy annak jó, akinek van külön nappalija meg hálószobája.
2016. júl. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
97%

a kihúzható ágy tökéletes nappaliba. lehet használni kanapéként. ha meg jön egy vendég, akkor kihúzzátok. néha 1-1 éjszakát ki lehet rajta bírni.

de nem mindennapi használatra van kitalálva. macerás is lenne minden nap nyitogatni. ha csak alvásra van használva, akkor gyanítom állandóan ki lenne húzva. akkor meg már inkább legyen francia ágy alapból. ugyanannyi helyet foglal, de kényelmes legalább. és árban is kb ugyanannyi. úgyhogy nem értem a kérdést.

én amúgy ennyi idősen ha bútort veszek a szobámba, akkor számításba veszem, hogyha elkoltozok tudjam vinni magammal. ha most vesz a lány egy jó franciaágyat, akkor lehet, hogy 1-2 év múlva ha elkoltozik tudja vinni magával. és kapaszkodj meg: lehet a leendő párjával is fog aludni rajta.

2016. júl. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
4%
utolsó, nem macerás, és képzeld, nekem nincs hálóm, tehát nem veszek franciaágyat, mert nem fogom arra ültetni a vendégeimet, ha jönnek. És simán kinyitom este, reggel meg elrakom az ágyneműt és összecsukom. Emberek milliói alszanak rajta, csoda, hogy itt mindenkinek franciaágya van... (és porckorongsérvem van, de az ággyal semmi baja...)
2016. júl. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
85%
szeret kiterülve,kényelmesen aludni? :D
2016. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül élek momentán, mégis normális ágyam van, 160x200as, ágykeret, ágyrács, jó minőségű matrac. Amúgy is hátfájós vagyok, nen fogok egy kihúzható hepehupás kanapén nyomorogni, ha megtehetem, hogy normális ágyban aludjak.

Ha van rá lehetőség, miért ne lehetne franciaágya?

2016. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Hú de nagyon lehúztátok a kihúzhatós ágyat :D

Nekem is ilyenem van, és bár igaz, lehet, hogy ez csak a nagyon jó matracomnak köszönhető, de rengeteg ágyban aludtam már (rossz aki rosszra gondol), és mindenféle elfogultság nélkül mondom, hogy eddig az enyém volt a legkényelmesebb.

Szóval egy jó matraccal egy jó minőségű kihúzható ágy is lehet kényelmes.

2016. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!