Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is undorító,...

Szerintetek is undorító, igénytelen szokás, ha valaki bevisz a szobájába egy flakon vizet?

Figyelt kérdés

Szeretem ha van a szobámban egy másfél literes ásványvíz, mert egyrészt akkor ott van előttem hogy "ennyit kell meginnom ma", másrészt nem kell kimászkálnom a ház másik végébe 2 decinként, harmadrészt éjszaka ledobom az ágyam mellé, és ki se kell kelnem az ágyból ha felébredek arra hogy szomjas vagyok (ez kb minden éjjel megtörténik)

Anyám viszont folyamatosan ordít emiatt velem, merthogy nem kajaraktár a szobám, be fognak költözni a patkányok, igénytelen vagyok, egyszer mindent ki fog dobni ami a szobámban van, stb.

Tényleg ennyire gusztustalan és igénytelen dolog?


2015. jún. 7. 12:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Röviden és tömören: nem. Ha felgyülemlik sok flakon az tényleg gáz, mert sok helyet foglal és nem valami esztétikus, de egy-két flakon az semmi.
2015. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Ha kiviszed utána az üres flakonokat, akkor nem! Én a fiammal akkor szoktam kiabálni, ha gyűlik és nem viszi ki.
2015. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem anyukádat :D... egy flakon víz miért olyan undorító?:D Ennyi erővel a konyhátokban is lakhatnának patkányok, vagy akárhol, ahol tároljátok az ásványvizeket :DD logika
2015. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem az. mindenki meg szokott szomjazi éjjel,mert kiszárad a szája. csak van akinek 2 méter a víz,és van akinek a flakon az egyszerűbb. Én is flakonozok. és nem érzem magam egy büdös igénytelen parasztnak tőle. Bár lehet az vagyok. 46 / F
2015. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Mindig az én feladatom elvinni a gyűjtőbe a flakonokat, a szobámból is kiviszem oda ahol itthon gyűjtjük, csúcsidőben 2 flakon van bent, de inkább egy.

De szerinte az ronda és igénytelen.

2015. jún. 7. 12:16
 6/40 anonim ***** válasza:
24%

Ugye nem csak másfél liter vizet iszol nap?


Amúgy nem, teljesen mellékes szokás. A 1.5 l/nap aggasztana anyukád helyében, nem a flakon. A szobádat te takarítanád, a flakonokat meg te hordanád ki, és részemről le lenne tudva a szobád. N31

2015. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
81%

Hát...khm...NEM!:)

Pl. nekem is van bent 3 üveg innivaló. Egy cola, egy szénsavas és egy szénsavmentes ásványvíz:)) Még sose szóltak le ez miatt a szüleim, pedig lány vagyok:)))

15L

2015. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Másfél liter víz, plusz étkezéseknél kb 2 pohár valami innivaló, az is majdnem egy liter egy nap. Meg reggelinél tea vagy ivójoghurt. De a napközbeni folyadékbevitelem az az a másfél liter. Amit nem tudok magamba erőltetni, ha nincs folyton előttem.
2015. jún. 7. 12:19
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem az. Nekem is éppen itt áll 2 liter víz az asztalomon, mert nem fogok minden 15 percben kimenni egy pohárért. 16L
2015. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
94%

Az csak víz, egy olyan edényben ami annak a tárolására szállítására lett kitalálva. Még ha véletlenül ki is ömlik akkor sincs baj, mert nem látszik, nem ragad és simán megszárad.


Anyukád gondolkodása érdekes.

Nálam is szokott lenni víz, főleg nyáron hasznos amikor egy éjszaka alatt 2-3 alkalommal is felkelek.

2015. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!