Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Elég szar.
2016. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. :D Szeretjük egymást, de sokban megnehezítjük egymást dolgát, meg sokat veszekszünk. 17/L
2016. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Mindenben támogatnak. Anya olyan mintha a barátnőm lenne. Bármit meg tudok vele beszélni. Sokan irigyelnek is emiatt. Apával is jóban vagyok. A pasis témán kívül vele is megbeszélek mindent. Fiatalosak. Szeretek velük lenni, szerencsém van velük. Én is ilyen szülő szeretnék lenni majd!

21L

2016. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukám a legfontosabb nekem. Bármiben számíthatok rá és ő is rám. Vannak nézeteltérések, amiben nem értünk egyet de normális hangnemben megbeszéljük. Érvelünk, van amikor neki van igaza van amikor nekem. Messze lakunk (1500km-nél távolabb), de minden nap beszélünk, sok közös programot és nyaralást szervezünk. Anyukámmal is jó, de vele nem tudok mindenről beszélni, mert sokszor pesszimista.
2016. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
elég ramaty. nagyszülő vagyok nem olyan régen. és a véd szipirtyó iszákos dög ossza nekem az észt, hogy meddig dajkálhatom az onokámat, mikor tegyem le. röhejes. két gyereket felneveltem. csak tudom, hogy meddig lehet babázni. (ráadásul nem is vagyok az onokás helyen csak heti kétszer)holott ő mindennap.
2016. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Apammal tobbe-kevesbe jo, anyammal pocsek, de vele mindig az volt, mar 5 evesen is. Hozzatennem, hogy mindketten alkoholistak, de foleg anyam az, aki elviselhetetlen reszegen.

16/L

2016. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Jó, mert értelmes ember módjára gondolkodnak, a 21. században élnek.
2016. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Szar. Apámat utálom, legszívesebben megölném, anyámat meg nem bírom.
2016. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

6-os lennek, megis milyen jogon vagyok lepontozva???

Azert, mert leirtam, hogy a szuleimnek alkoholproblemaik vannak es ebbol kifolyolag rossz a kapcsolatom veluk? Ebben mi a bubanatos loturo az, ami nem a kerdesre valaszol? Nem fogom azt irni, hogy minden hiperszuper, mikor nagyon nem az. Aki pedig latatlanban mer itelkezni, azt szivesen elhozom ide egy "gorbe estere" (ami nagyjabol hetente 2x van), utana lehet szovegelni. Elegem van, hogy a kerdesre kulturaltan valaszolo embereket lehuztok csak azert, mert nem tetszik a valasza. Inkabb orulj, hogy normalis csaladod van.

2016. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell foglalkozni az ilyen idiótákkal. Mindenért lepontoznak, már csak azért is, mert nem akarják, hogy 100%-os legyen egy válasz. El van b szva az egész pontozósdi...
2016. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!