Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 20:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szeretjuk egymast de apukam sosincs itthon igy nem is ismerem igazan. Anyukam meg tul sokat van itthon es mar egymas agyara megyunk. 20/L
2016. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Apummal nem beszélek évek óta, inkább költi a pénzét és a nála jóval fiatalabb csajokra költi a gyerektartást. Anyámmal ok, nem foglalkozik velem, de legalább élhetek vele.
2016. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Érdekes. Apával évek alatt szépen megszakadt a kapcsolatom, évek óta nem találkoztam már vele(kivéve 1-2 alkalmat, mikor véletlen láttam, vagy nagymamám születésnapja volt), anyával pedig soha nem volt olyan szoros a kapcsolatom, folyton dolgozott, hogy el tudjon tartani, most, hogy van új párja, sajnos olyan munkája van amit igaz, hogy szeret, de az ott kapott feszültséget rajtam vezeti le, és ezt nagyon nehezen kezelem. Tehát egyikkel sem az igazi, ha van valami baj, nem nekik mondom el elsőnek sajnos.

17/L

2016. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!