Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben az esetben mi lenne a...

Ebben az esetben mi lenne a helyes lepes?

Figyelt kérdés
Nem nagy gond, csupan annyi, hogy azokat a cuccokat, amiket nem hasznalok, nem tetszenek mar ki szoktam szelektalni es el szeretnem adni, hogy uj ruhakat vegyek belole. Ezzel nem is lenne gond, de mivel anyu szokta bevinni a munkahelyere eladni, a haromnegyed reszet megtartja. Ebbol tehat az kovetkezik, hogy alig kapok par ezer forintot, amibol sehogy nem tudok venni magamnak ruhat. Amikor emlitettem, hogy ok, az en ruhaim, szeretnek penzt csinalni belole, akkor azzal jott anyu, hogy a sajat anyadtol sajnalod. Penzt nem akar adni erte, mert hogy varom en ezt el tole...
2016. aug. 2. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Vedd fel a munkatársaival a kapcsolatot, valamelyiküket valahogyan csak eléred, megmondod nekik mikor, hol tudják megnézni a ruhákat, megveszik amelyik kell, ha tovább nem akarsz a ruhákkal foglalkozni, akkor a többi marad anyukádnak. Ennyi.
2016. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves vagy?
2016. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Csak, hogy tisztázzuk: eredetileg ki vásárolta a cuccaidat, amiket meguntál?
2016. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
De gondolom az ingyen mamahotel okés
2016. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tök mindegy ki vásárolta a cuccokat, amiket hord,te sem lehetsz ennyire pénzéhes és tipikus magyar bakker. Eszembe nem jutna a 3/4-edét elkérni a gyerekemtől, csak mert segítettem. Ez patkányság. Már bocs.
2016. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En vettem az osztondijambol a ruhakat, kedves akarhanyadik!! Nem keri el oket, hanem odateszem, hogy ezeket el kell adni es a 100 ruhabol 70, 75ot biztos megtartott, ez kell neki, ez jo lesz majd itthon neki, ez dolgozni...
2016. aug. 2. 09:34
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Rakd fel Facebookos csoportokba.
2016. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, én a ruháimat amelyek nem kellenek mindig odaadom neki szívesen, hisz ő évekig öltöztetett... De add el akkor a neten vagy személyesen vidd be a munkahelyére
2016. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, én veszem-e a ruhát, vagy anyám, esetleg más, én szívesen odaajándékoznám neki, ha valami tetszik. Pénzt eszembe sem jutna kérni érte anyámtól. Nekem itt ő lenne az első és nem érdekelne, hogy kevesebb marad eladásra. Prioritások, na. Anyám és a pénz... Kinek mi a fontosabb.
2016. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem adod el te magad? Miért anyukád a boltos?
2016. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!