Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben az esetben mi lenne a...

Ebben az esetben mi lenne a helyes lepes?

Figyelt kérdés
Nem nagy gond, csupan annyi, hogy azokat a cuccokat, amiket nem hasznalok, nem tetszenek mar ki szoktam szelektalni es el szeretnem adni, hogy uj ruhakat vegyek belole. Ezzel nem is lenne gond, de mivel anyu szokta bevinni a munkahelyere eladni, a haromnegyed reszet megtartja. Ebbol tehat az kovetkezik, hogy alig kapok par ezer forintot, amibol sehogy nem tudok venni magamnak ruhat. Amikor emlitettem, hogy ok, az en ruhaim, szeretnek penzt csinalni belole, akkor azzal jott anyu, hogy a sajat anyadtol sajnalod. Penzt nem akar adni erte, mert hogy varom en ezt el tole...
2016. aug. 2. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, otthon laksz, etetnek, fizetik minde költségedet, mert az ösztöndíjadat ezek szerint rongyokra költöd, ráadásul úgy bánsz anyáddal, mintha a személyzeted lenne ("odateszem a ruhákat, hogy ezeket el kell adni" - édesem, csapnám vissza a szobád közepére, ha még megkérni se tudsz rá), és még rinyálsz, hogy megtart belőle párat?!! Írásbeli fegyelmit nem akarsz neki adni, mint egy rossz cselédnek? Elmész te a jó büdös francba, egoista, ostoba kis pitsa, anyád helyében az első nyikkanásodnál összenyalábolom az összes megunt rongyodat, és az ablakon szórom ki, te meg mehetsz utána a maradékkal.
2016. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Sztm én kiraknák belőle pár ruhát facera és kiírnám, hogy akinek tetszenek írjon rám privátba és megbeszéljük az árakat...vagy beadnám a hádába szerintem ez a legjobb megoldás...vagy nálunk van a coopnál ilyen hirdető tábla és az is jó, h ilyrn kis "turi szerüséget" csinálsz, és megnézheti, h melyik tetszik neki és megbeszélitek, hogy mennyiért adod el!!! Sztrm én valamelyiket ezek közül csinálnám!!!😊😊😊😊😊
2018. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!