Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám meghalt anyám összejött...

Apám meghalt anyám összejött egy másik férfival akinek csak a pénze kellet elvette minden pénzét és elhagyta. Mostanra már felnőttem lett munkám minden helyrejött erre befogadott 2 idegen embert a lakásba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Anyád hülye. Erről nem lehet lebeszélni.

Esetleg adj neki ultimátumot,hogy ha nem viselkedik álltalad meghatározott modon akkor fizesseki a lakás rád eső részét te pedig lépsz.

2016. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

En a helyedben alaposan elbeszelgetnek az anyukammal ebben az esetben. Kicsit helyre raknam a gondolkodasat, mert valoszinuleg gyenge jellemu, konnyen befolyasolhato es naiv, ezert hisz ilyen emberekneknek, akikrol tisztan lesul, hogy hazudnak. Ezert hagyja hogy kihasznaljak. O magabol indul ki, es mivel o jo, masokrol is jot feltetelez.


Regebben en is ilyen voltam, mindenkivel kedves es joszivu, masok erdekeit magam ele helyeztem, de ma mar belattam hogy ez nem visz elorebb, visszafele haladok.

Belattam, hogy azok az emberek, akikert annyi mindent megtettem, nemhogy nem voltak halasak, hanem meg inkabb semmibe neztek engem is, es az onfelaldozo segitsegemet is. Es elmondom....mar reg nincsenek sehol az eletemben.....


Muszaj voltam valtoztatni a masokhoz valo hozzaallasomon.

Neki is be kell latnia. Csak nyisd fel a szemet!!

Mondd meg neki, hogy elsosorban a sajat erdekeiteket kell szem elott tartsa.

Gondolkodjon el rajta, neki ki segitett amikor szuksege volt ra?? gondolom senki...

Rengeteg nehez sorsu ember van a vilagon, de mindenkin ugysem tud segiteni, mindig erre gondoljon!

Onmagat es a csaladjat mindenkitol elorebb kene allitani!!!

Sok sikert, remelem sikerul :-)

2018. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!