Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az apukámmal?

Mit csináljak az apukámmal?

Figyelt kérdés
Egy ideje szokásává vált,hogy a Minimax-on néz valami gyerekmesét (de tényleg,ilyen 6-7 éveseknek valót!),meg valami tiniknek való szerelmes filmeket.Először azt hittem,hogy engem akar ezzel szívatni,de akkor is ilyeneket néz,ha én nem vagyok ott.Szerintem ez nem normális egy közel 50 éves férfinál.Mit csináljak?Vagy hagyjam,hadd élje ki "gyermeki énjét"?

2016. aug. 5. 22:21
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
27 vagyok és a kedvenc rajzfilmem a Hupikék törpikék.Szívesen laknék abban az erdőben :)
2016. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a mesefilmek tökéletesek a napi stressz oldására. Kiengedni a napi feszültséget, gondolatilag elszakadni a problémákból, lazulni, egyszerűen jól érezni magunkat. Inkább ezt, mint a sör, vagy az állandó otthoni cirkusz, ahol a családfő a családtagokon vezeti le a napi feszkót.
2016. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Apukám valamelyik nézett Vukkot :) 42 múlt.
2016. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
* valamelyik nap
2016. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebbe semmi. Időnként minden felnőttbe előjön a gyerek és rákattannak az ilyen mesékre. Én nekem az após jelöltem ilyen. A barátnőm 18 éves imádja a Sout Parkot meg a Family guyt oké ezek felnőtt meséknek mondhatóak eléggé, de sokszor nézi a My little Pony-t és ehhez hasonlókat, az ő apja is 49 évesen rákattant ezekre. Meg ő interneten is szokott nézni régi magyar meséket amiken részben én is felnőttem, mert akkor még jobban nyomták a régi retro meséket. Én pl a Nickelodeon csatornán nőttem fel részben ahol ment a Hey Arnold, a Spongyabob meg az akkor olyan 2004 környékén adták azokat a sorozatokat amikről ma már senki nem tud semmit hogy mi is volt leginkább a Kenan and Kel volt nekem a nagy kedvencem.
2016. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Szerintem is igazuk van azoknak, akik azt mondják, ne foglalkozz vele, mit néz faterod. Ha érdekel, hogy miért ezt nézi, kérdezd meg tőle (de ne számonkérően). Valószínűleg unja a sok sz..rt amit a tévében általában adnak. A rajzfilmekben nem folyik a vér literszámra, lehet, hogy ezért nézi. (Az én faterom állandóan a történelmi dokumentumfilmeket nézi a II. világháborúról, néha kiakasztó, de mit csináljunk, ez érdekli :) )
2016. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

De aranyos. :)

Szerintem se kell semmit csinálnod.

Nincs ezzel gond.

2016. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggòdj, majd kinövi :-)
2016. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem szóltam be neki,meg semmi ilyesmi,csak egy kicsit furcsálltam az egészet.De megnyugodtam,hogy nem csak az én apukám ilyen :D Természetesen szeretem,és néha még jó is,hogy kicsit ilyen gyermekded.
2016. aug. 6. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!