Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A férjem mindent ráhagy a...

A férjem mindent ráhagy a lányunkra, csakhogy őt jobban szeresse. A gyerek neveletlen, hisztis. Válás jó Megoldás?

Figyelt kérdés

Egyébként is megromlott a kapcsolatunk jóideje. Azt mondta utál,de a gyerek kell neki. Amúgy velem, meg a másik lányommal, aki az első házasságomból van,elég bunkó, és így nagyon széthúzza a családot. A kicsinek mindent szabad, akár a nagyobb gyerek rovására is. Ha otthon vagyok, visszafogottabb, de ha dolgozom, akkor főleg. Sehová nem járok a munkahelyemen kívül, mert nem akarom otthonhagyni őket apával 3-asban. A kicsi is utálatos a naggyal, kiabál vele, mindent elvesz tőle, ráüt.

Ez mind a férjem viselkedésének köszönhető.

Azt gondolom, mindenkinek jobb lenne,ha elválnánk. De a férjem erről hallani sem akar, azt mondta, vagy elviszi a kislányt magával, Vagy öngyilkos lesz. Már nagyon kivagyok, 3-asban szeretnék élni a gyerekeimmel szeretetben,békében. Nem tudom, hogy a kislányt a válás viseltée meg jobban, vagy ez a családnak nem nevezhető borzalom.


2016. aug. 8. 22:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd a férjednél a kicsit, a nagyot meg akihez semmi köze vidd. Aztán éljenek boldogan...
2016. aug. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De a kicsi nagyon kötődik hozzá. Ha otthon van, engem szinte észre sem vesz,csak apa kell. Az ő szempontjából nem biztos,hogy jobb lenne. A nagyéból mindenképp, de most melyik ujjamat harapjam meg
2016. aug. 9. 08:41
 13/18 A kérdező kommentje:

Bocsi, mégegyszer elküldtem ugyanazt a kommentet.

Mindkét lányom szeretem,és ők sem utálják egymást ha a férjem nincs otthon, remekül elvannak sőt, érthetetlen módon a nagy egyenesen rajong a kicsiért. Ezért sem akarom elválasztani őket, meg azért sem, mert ez a mindent ráhagyok, csak engem szeressen csak nekem szól,amúgy ha apának rossz a kedve, irgalmatlanul felpofozza a kislányt meg ordibál vele apróságokért is.

2016. aug. 9. 08:54
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Akkor erről gyűjts bizonyítékot, és akkor esélye se lesz megkapni a picit. Utána már válhatsz nyugodtan. A gyerkőcöknek határok kellenek, az ad nekik biztonságot. Ha a férjed nem állît fel szabályokat, az nem tesz jót a picinek. A nagyról meg ne is beszéljünk, hogyan érezheti magát.
2016. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

"amúgy ha apának rossz a kedve, irgalmatlanul felpofozza a kislányt meg ordibál vele"


Ennek ellenére mégis sokkal jobban szereti az apját mint téged!

Kíváncsi lennék a valós okára. (Nem az öntömjénező mesédre.)

Pl. az apa verziójára.

2016. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy szereti jobban a kisebb lányod az apját! Csak tetszik neki, hogy sok mindent megenged, ráhagy az apja.

Megpofozza a férjed a gyerekedet és te még hezitálsz?!

A férjed egy agresszív barom és érzelmileg zsarolni próbál az öngyilkossággal.. Képes lennél ilyen kreténnel együtt maradni?! homokba dugnád a fejed, csak azért, mert most még neveletlen és hisztis az apja engedékenysége miatt?

Állj a sarkadra, a gyerekeid érdekében, mert ez csak rosszabb lesz!

A férjeddel meg közöld, hogy nyugodtan ölje meg magát, nehogy bevedd már ezt a maszlagot!

El kell válni, nem is kérdés. Az a két szerencsétlen gyerek is megérdemli a nyugalmat, a békés légkört úgy, hogy nem játszmáznak a szülők velük, főleg apuka, hogy ráhagy dolgokat a "szeretetért".

A gyerek nem hülye, idővel rá fog jönni, hogy nem attól szereti az apja, ha nem neveli, hanem attól, ha nem veri őt.

2016. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%
add oda a kicsit az apjanak es valjatok el. valoszinuleg az apat kesobb is jobban fogja szeretni a gyerek, vannak apas gyerekek akik sose szeretik meg igazan az anyjukat.
2016. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%
en elvalnek es a kisebbet otthagynam az apjanak. nevelje o.
2017. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!