Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez miert olyan nagy dolog? Ha...

Ez miert olyan nagy dolog? Ha egyszer nem akarom, akkor miert kell folyton unszoljanak?

Figyelt kérdés
Meg egyetemista vagyok, nem dolgozom, osztondijat kapok, illetve nagymamamtol neha zsebpenzt, plusz a szuloktol havonta egy osszeget, amibol ha akarok veszek magamnak egy uj cipot, felsot, vagy a szobamat dekoralom belole, illetve mostanaban eladtam par regi ruhamat. Vettem egy magassarkut, illetve egy ruhat, amit a futar hozott, anyum pedig latta, amikor atvettem a csomagokat. Azota egyet fuj nekem, hogy mutassam meg neki, amit vettem, mondtam neki, hogy nem akarok, erre kerdezte, hogy mit vettem, hogy nez ki a ruha, majd jon nekem folyamatosan ugyanazokkal a kerdesekkel, hogy de hova veszed fel, lagziba, pedig tudja, hogy iden nem is vagyok eskuvokre hivatalos. Unom mar a hulye kerdeseket, ha pedig megmutatom neki, ugyis talal valamit, amibe bele tud kotni. Ezeket meg is mondtam neki, de mintha nem hallana. Szerintetek ez normalis igy? Mas is muszaj mindent megmutasson, amit vesz?
2016. aug. 9. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
First world problem...
2016. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 striga ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki, legyen boldog, hogy látta. Nem kell titkolni egy ruhát. Ne vedd fel amit mond, te vetted a te pénzedből s azzal le van tudva. Ha kifogásokat talál engedd el a füled mellett. Nekem is meg kell mutatnom, de legtöbbszőr magamtól mutatom meg. Meghallgatom, hogy mit mond róla, ha negatívat, megfontolom vagy elengedem a fülem mellett, ha pozitívat akkor oké... s azzal a téma le van zárva.
2016. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát fura, hogy ilyen titok, hogy mit vettél.

Én tuti nem problémáznék rajta, megmutatnám, aztán ha nem tetszik neki az sem érdekel, nem neki kell majd hordania.

2016. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem muszáj, de ha más adta rá azt a pénz, illik megmutatni. Mitől olyan nagy titok az a ruha? Ha nem domina bőrruci, vagy szex-játékszer amit vettem, simán megmutatnám :)

Ha meg beleköt: Hát istenem, nem az ő ízlésének kell hogy megfeleljen, hanem a tiednek. Csak jobban tudod mi a divat a fiatalok között mint ő.

2016. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

jesszus.

megmutatod, kész.

nem tetszik neki, akkor ennyi.

2016. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez speciel egy mellkidobos bor miniruha, a gond anyammal pedig az, hogy hiaba vagyok felnott, nem szabadna felvegyek olyan ruhat, ami dekoltalt, csak o szabad dekoltalt felsot hordjon. Nem o adta ra a penzt, amikor ok adjak a zsebpenzt es veszel belole valamit, azt megmutatom nekik. Bar nem tudom, ha magamtol nem akarom megmutatni, akkor mi van?!
2016. aug. 9. 14:50
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Költözz el, tartsd el magad.
2016. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Menj el dolgozni és vásárolj a keresetedből.


Anyukádnak az a baja, hogy az összegürizett pénzt (és mindegy, hogy nagymamádtól vagy a szüleidtől kaptad) elb.od ilyen ruhákra, de ezt gondolom te is tudod.

2016. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Fura vagy.

Én is egyetemista vagyok, és nem dolgozok, de épp ezért rohadtul hálás vagyok anyáméknak, és meghúzom magam, nem még panaszkodok rájuk éjjel-nappal :D Ha meg veszek valamit, akkor magamtól meg szoktam mutogatni, nem is kell kérniük :D

Jobban megbecsülhetnéd őket (mármint a szüleidet), és nem kéne ezen problémáznod. Mennyiből tart megmutatni, hogy mit vettél? Nem értem miért olyan nehéz.

2016. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

te már többször írtál ki kérdést, és mindig ezzel kapcsolatban, hogy kíváncsiskodnak, hogy mit rendelsz.

És akkor is elmondtuk jó páran, hogy valószínűleg nehezményezik, hogy az öreganyádat húzod le zsebpénzzel, amiből te vásárolgatsz. Otthoni rezsibe gondolom 0 forint, amit beleadsz, dolgozni büdös... A szüleid meg így próbálják veled érzékeltetni, hogy ez gáz.

2016. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!