Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez miert olyan nagy dolog? Ha...

Ez miert olyan nagy dolog? Ha egyszer nem akarom, akkor miert kell folyton unszoljanak?

Figyelt kérdés
Meg egyetemista vagyok, nem dolgozom, osztondijat kapok, illetve nagymamamtol neha zsebpenzt, plusz a szuloktol havonta egy osszeget, amibol ha akarok veszek magamnak egy uj cipot, felsot, vagy a szobamat dekoralom belole, illetve mostanaban eladtam par regi ruhamat. Vettem egy magassarkut, illetve egy ruhat, amit a futar hozott, anyum pedig latta, amikor atvettem a csomagokat. Azota egyet fuj nekem, hogy mutassam meg neki, amit vettem, mondtam neki, hogy nem akarok, erre kerdezte, hogy mit vettem, hogy nez ki a ruha, majd jon nekem folyamatosan ugyanazokkal a kerdesekkel, hogy de hova veszed fel, lagziba, pedig tudja, hogy iden nem is vagyok eskuvokre hivatalos. Unom mar a hulye kerdeseket, ha pedig megmutatom neki, ugyis talal valamit, amibe bele tud kotni. Ezeket meg is mondtam neki, de mintha nem hallana. Szerintetek ez normalis igy? Mas is muszaj mindent megmutasson, amit vesz?
2016. aug. 9. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

itt nem azzal van a baj,hogy ők tartanak el. hanem hogy mégis szidod őket és gyerekként viselkedsz,holott felnőttnek tartod magad az írás alapján.

ha neked ez a ruha tetszik és ezt akarod hordani,akkor miért nem vállalod fel?

én utoljára általános iskolásként játszottam ezt,hogy titokban hordtam amiket nem engedtek a szüleim. a suli mosdóban vettem át. de hangsúlyozom nem egyetemistaként tartottam ilyen szinten.

vállald fel a stílusodat, elvégre felnőtt vagy a korod alapján már. beszéld meg anyukáddal,hogy értékeled a véleményét,de neked ettől függetlenül tetszik az a ruha és hordani fogod. nem vagytok egy korosztály, természetes,hogy más az ízlésetek. ezért nem kell titkolózni szerinetem.

2016. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mielott barki is okoskodna itt, soha nem mondom nekik, hogy mennyi penzt adjanak, annyit adnak nekem, mint a tesomnak, aki meg fiatalabb is, mint en, de neki nem kell beszamolni, hogy mikor mit vesz... Latom, teljesen felesleges feltenni ide kerdest, ugyis mindenki az okos, bolcs fejet probalna meg hasznalni, a valo eletben meg ki tudja ki milyen szerencsetlen felnotas...
2016. aug. 9. 17:32
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Csak mert nem ertesz egyet,meg nem vagyunk felnotasok... Ez is nagyon felnott meglatas volt! :)
2016. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja, még véletlenül sem te vagy a szerencsétlen, aki k-urvás bőrszerkóban menőzni akar ki tudja ki előtt, de ahhoz már nem elég nagy lány, hogy szót értsen a szüleivel :)
2016. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Itt Angliában k.rvának számítanál
2016. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a sarki lányokon tudom elképzelni a bőrszerkót munkarukaként. Nem felnőtt okos egyetemista lányokon. Szerintem az ízléseddel van a bajuk mellesleg jogosan.
2016. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!