Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anya nem bízik...

Mit tegyek ha anya nem bízik bennem? Vagy ennyire félt?

Figyelt kérdés
Szóval szeptembertől középiskolás leszek Budapesten, koleszos leszek. Nemsokára betöltöm a 16-ot (mielőtt valaki letámadna NEM buktam). Nagyon súlyos beteg voltam, emiatt évethalasztottam és volt mikor magántanuló voltam, de szerencsére semmi baj nincs azóta. Az egyik (fiú)barátom ugyanoda fog járni suliba ahova én (osztálytársam volt), ő is koleszos lesz de másik koleszba fog járni. A fiú talpraesett, határozott, (ő már 16, de ő sem bukott, később ment suliba), én az ellentéttje csendes, visszahúzódó. Anya azt mondta hiába fogok sìrni biztos nem fog kivenni a koleszból de szerinte nem lesznek barátaim mert most se voltak, szerinte csak sajnálatból barátkoztak velem (azért meg tudom különböztetni az igaz barátokat). Anya nem bìzik bennem mert nem találom fel magam (volt osztályfőnököm azt mondta talpraesettek vagyunk, de anya szerint csak kedvességből mondta), beilleszkedési problémáim vannak (4 oviba, 6 suliba jártam mert minden évben költözünk munka miatt), illetve nem tudok viselkedni (8 évig példamutató magatartásért kaptam a dicséreteket). Komolyan elegem van abból hogy anyám lerombolja az önbizalmam és csodálkozik hogy önbizalom hiányos vagyok.. Mit tegyek?? Már elegem van..
2016. júl. 15. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem ugy tünik,hogy nem bizik benned .. inkább lelki hatással probál rábirni a maradásra . Ez inkább félelemnej tünik a részéről mert már nem tarthat szem elött minden nap és már nagyjábol „önállosodsz”.
2016. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van az 1.-nek
2016. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Lelki terrorral próbál magához láncolni, mert tudja hogy nincs sokáig befolyással rád.

Szerintem hagyd figyelmen kívül amit mond és az összes önbizalmaddal próbáld meg bebizonyítani h baromira tévedésben él.


Bár én közölném is vele, mondjuk ez az én személyiségemből fakad.

2016. júl. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Egyetlen dolgot tehetsz: bebizonyítod, hoyg a kollégiumban is feltaláod magad és nem sírsz anyádnak, pár hóap múlva, hogy vigyen haza.


Minden vita felesleges, mert elöre úgysem tudja semelyik, hogy mi lesz a jövöben.

2016. júl. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsit jelentéktelenné vàlt de akkor te a fiúban bizol hogy majd segìt neked? Nem annyira értem anyud mit akar ezzel. Van testvéred anyukàd kivel marad "otthon"? Bocsànat, hogy csak kérdezek de arra tippelek a baj anyukàddal van. Ja mi a gyakori munkahely vàltàs oka?? Nekem furcsa a betegség miatt kimaradt év a magàntanulósàg és a6iskola... de au osztàly főnököd aki atlag alapjàn 1-2evig ismert tud rólad képet alkotni
2016. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs testvérem, azt várta hogy felnőjjek és a karrierjével tudjon foglalkozni. A fiúval jó barátok vagyunk. Azért váltott sokszor munkahelyet mert több fizetést ìgértek aztán nagyot koppant. De mindig karrierista volt, szerintem én jól fogom magam érezni Budapesten.
2016. júl. 16. 10:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnökömet 8.-ba ismertem meg akkor kerültem abba az osztályba, de februárban sajnos magántanuló lettem. A fiú pedig lassan of.-t szólìtja anyának mert ő törődik vele mai napig, az aki megszülte lesz@rja mi van a gyerekével. A fiú is ezért menekül otthonról koleszba.
2016. júl. 16. 10:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Abszolut nem értem anyud karrierista. Nem hogy örülne , hogy megszabadúl tőled. Bocsànat ha nyers volt a stílusom. Vagy lehet, hogy ezekkel a leszólàsokkal akar kartieristàvà tenni téged is.
2016. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha elenged koleszba valamennyire bízik benned azért. Élvezni fogod, szerintem. Ha nem muszáj, ne járj haza hétvégén hozzá.
2016. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem százas az Anyad az biztos, sosem mondanék ilyet a gyerekeimnek hanem épp ellenkezőleg....

Csukd be a füled tegy ugy mintha meg se hallanad.

2016. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!