Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit tennétek ha...

Szülők, ti mit tennétek ha tudomásotokra jut, hogy a lányotokat megcsalja a barátja?

Figyelt kérdés
hamarosan 17éves lesz a lányom, és a feleségem "tuti forrásból" megtudta, hogy a barátja más lányokat után is jár. Asszony szerint mindenképp tájékoztatnunk kell a lányunkat, de én nemszeretnék ilyen hirrel elé állni, és belefolyni a magánéletébe. Nagyon sajnálom, hogy igy alakult, de szerintem ilyenkor kettejüknek kell lerendezni a dolgot. Ha ő jön hozzám, hogy elmondja a bánatát az teljesen más, olyankor támogatom, és segitek ha tudok. Fiatalok véleménye is érdekel, ti hogy értékelnétek ha szüleitek ilyen téren tájékoztatnak?

2016. aug. 14. 06:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Könnyen gondolhatja, hogy így akarjátok őket szétválasztani, úgyhogy csak óvatosan.


A feleséged honnan tudta meg?

2016. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a száz tagú kontyos felderitők jelentették, hogy mit láttak a vársoban. Szóval pletyka,és én nem vennék rá mérget, hogy van alapja is. De feleségem megvan győződve a hitelességéről
2016. aug. 14. 07:01
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Óvatosan!"Mindig a hírhozót lövik le"

Én felkeresném a srácot és elbeszélgetnék vele kultúráltan.

2016. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

"Száztagú kontyos felderítők" xDDDDD


Egyébként én a sráccal beszélgetnék el, a lányom jelenléte nélkül. Figyelném hogy a szemembe mer-e nézni, meg ilyesmi... De én sem gondolnám, hogy hiteles az infó. Lehet valami lánnyal látták sétálni, aki bárkije lehet és máris kiszínezik a történetet...mert szokásuk kiszínezni tapasztalatom szerint

2016. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is anyukám szólt hogy egy másik csajjal látta a páromat. Szerintem egy szülő aki szereti a gyerekét semmiképp nem hagyná hogy becsapják a tudomásával. Ez olyan mintha beleegyeznél és részt vennél az átvágásban.

Ha anyukám tudta volna és nem szól hatalmasat csalódtam volna még benne IS. Márpedig bőven elég volt nekem hogy összetörte a szívem egy hülye pasi.

2016. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem erdemes ebbe beleszolni. Ha a felderito osztagnak igaza van, elobb utobb a lanyod is meg tudja, szakitanak es 2 nap mulva mar uj pasija lesz.
2016. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Azért nehéz kérdés, mert ezeknek az organikus térfigyelő rendszereknek az infói az esetek 98%-ában kamu.

Anyámat is látták egy fiatalemberrel randizni a plázában (én voltam az), feleségemet is felhívták, hogy a parkban smárolok egy vörös ribivel (feleségem akkor festette be a haját vörösre), szóval azért az ilyenekkel vigyáznék. Plusz - ördög tudja miért - ha megmondod a lányodnak, és kiderül, hogy tényleg igaz, akkor te leszel a legnagyobb szemétláda, amiért tönkretetted a párkapcsolatát...

Szóval én is először a csávóval beszélgetnék el, aztán ha minden rendben levőnek tünik, akkor is felhívnám a figyelmét, hogy hetente tisztítom a fegyvereimet, ásóm is van és nem félek visszamenni a sittre...

2016. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1%
Asszonynak lekeversz két pofont a lányodat meg hagyod élni az életét.
2016. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
az ő dolguk bele ne szoljatok
2016. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha a lány a lázadó korban van még akkortuti ne szóljatok bele mert "nyomorultabb" lesz a z élete. Ha meg nem akkor inkább a felderítőkkel beszélnék, hogy tényleg igaz-e. Utána persze a fiúval beszélnék.
2016. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!