Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelőapám nagyon sokat...

A nevelőapám nagyon sokat iszik. Az anyámat akkor is megveri ha nemszólt egy szót se. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni? 13/F

2016. aug. 15. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd ki a rendőrséget!
2016. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

őket is hívhatod:

Segélyvonal bántalmazott nőknek

06-80-505-101

hétfő, kedd, csütörtök, péntek 18-22ig

ingyenesen hívható mobilról is

2016. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

A gyk-n még vannak kedves emberek!

2016. aug. 15. 23:25
 4/10 TEAM PYRO válasza:
15%
Fogsz egy vasrudat és apád hátára egy jo nagyot ráutsz amíg ossze nem esik ! én is ezt csináltam egyböl nem verte anyámat! 19f
2016. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmikép ne verekedj vele. Veszélyes számodra is, megüthet téged is, vagy ha baja lesz, javítóintézetbe kerülsz. Hívd azt a számot amit megadtam, ők fogják tudni hogy hogyan segítsenek anélkül, hogy a nevelőapád tudná hogy te hívtad őket :)
2016. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Okos tanácsok mindenkitől , de képzeljétek magatokat a kérdező helyébe. Verik az édesanyját a szeme előtt és ő tehetetlenül nézze ahogy lezúzzák azt, aki őt a világra szűlte. Persze hívja a rendőrséget és egyéb megadott számokat de én nem nézném végig ahogy az édesanyámat gyepálják. Ahogy már írta egy hozzászóló vascsővel hátba kúrnám az öreget és azt mondadám a rendőröknek, hogy anyámra kést fogott és azt láttam a legjobbnak ha ártalmatlanná tedzem. Ti hagynátok , hogy a rendőrség kiérkezéséig szétverje az édesanyátikat egy alkoholista senkiházi? Nem hinném!
2016. aug. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 6.-dik válaszolónak. Ő átérzi azt a sok szart amit átéltem.

Ha legközelebb ilyen lesz akkor marad a vascső!

2016. aug. 16. 01:30
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 6.-dik válaszolónak. Nagyon szar érzés látni ahogy verik az anyámat.

Ha legközelebb ilyen lesz akkor marad a vascső!

2016. aug. 16. 01:30
 9/10 anonim ***** válasza:

13 éves vagy, a te kezed is eltöri vagy még rosszabbat tesz.

Nem a vascső a megoldás, főleg nem a te kezedben.


Az első lépéseket édesanyádnak kell megtennie, az lenne a legjobb.

Ha ő nem tesz semmit, az első pofonnál hívd a rendőrséget, ha ezért felelősségre von a nevelőapád, mondd, hogy nagyon megijedtél, mert nem fog neki tetszeni az biztos.

Olvasd el Morvai Krisztinának a könyvét, a Terror a családban. Ebben a könyvben vannak megoldások, hogy hova lehet fordulni.

2016. aug. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os: A kérdezőt sajnálom, de az édesanyját nem. Ő hozta oda ezt a férfit, nem?

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.

2016. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!