Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell szemét nevelőapám...

Miért kell szemét nevelőapám ennyire?

Figyelt kérdés

Május 1-n elSZERETTEM volna menni a nagy futamra Budapestre de ő nem adta oda az autót mert "nem kell azzal mindig járkálni" pedig ingyenes volt. Mehettunk volna papám kocsijával de az övé szerelőnél volt. Nagyon még haragudtam rá,mert vagy 3 éve próbálok oda eljutni és még mindig nem sikerült de o lé se szarta. Tesom emlegetett vizicirkuszba de az 3000 FT/fő volt az enyém még ingyenes. Rá 2 napra vett magának egy 300.000 Ft-s motort.


És ez már nem az első alkalom mert neki mindene megvan nekem még semmi sincs! (Tesomnak és neveliapumnak is)


Miért kell ennyire szemétnek lenni?


15/F



2016. jún. 5. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
15 évesen neked már jár az autó. És mi az, hogy nem adja oda? Hogy jogsid sincsen, ahhoz semmi köze. Nem az ő gyereke vagy. Tényleg nagyon szemét. Gondolom a szar helyesírásodba is bele kötne, ha tudna óvasni.
2016. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy neki felnőttként több van, mint neked tojáshéjjal a seggeden? De nem fair.
2016. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen mit kezdenél te egy autóval?

Esküszöm, és ezek hisztis tinik a mi jövőnk..

2016. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te vagy követelőző.
2016. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, az a baja, hogy nem érti, mit kérsz tőle. Az írásképedből legalábbis az látszik, hogy magyarul nem nagyon tudsz, így aztán csak szimplán nem érti a kérésedet.
2016. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Arra nincs tömegközlekedés? Busz, vonat akármi? 15 éves gyereknek én se adtam volna oda az autómat. 15 évesen teljes jogsid se lehet.
2016. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
Tömegközlekedés?
2016. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Merre élsz? Ez valami tájszólás vagy csak szimplán nem meg a magyar?

Amúgy mindjárt elsírom magam. Biztos fájt volna a pici lábad, ha vonatra vagy buszra szálltál volna.

Kapd már össze magad. 15 éves fiú létedre jobban hisztizel, mint egy kislány.

2016. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi itt nem fogjuk tudni megmondani, miért kell neked a szemét nevelőapád, ha már egyszer szemét.
2016. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megértem a helyzeted. Téged nem szeret annyira mint a saját kis fiacskáját. Azt teheted hogy jobban tanulsz, keményebben, és többb pénzt fogsz keresni. Amikor meg segítséget kérnek emlékezteted őket a fenti esetre.
2016. aug. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!