Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Legszívesebben letagadnám...

Legszívesebben letagadnám anyámat! Jogosan?

Figyelt kérdés
Anyámnak egyszerre több pasija is van..... Mindennap mással fekszik le. Közben meg mindenkinek írogatja, hogy szereti. Tiszta szégyen az a nő. Belépett a telefonomon a facebookjába és nem lépett ki. Láttam, hogy egy férfi írta neki, hogy holnap menjen hozzá. Ő meg írta, hogy "hidd el azon vagyok, de még bármi közbejöhet. nem miattam. a családom gondoskodik róla"...... Ezt arra értette, hogy néha merünk neki szólni, hogy menjen el boltba meg ilyenek. Ha már nálunk lakik.. Mert amùgy meg elhagyott minket, úgyhogy neki még véletlenül sincsen családja. Nem egyszer megmondtam már neki, hogy nekem nem az anyám, és felejtsen el engem egy életre, de nem érti, annyira erőszakos. Meg mostanában idehívja a testvére gyerekeit. 17 és 15 évesek. Azokkal lóg. Azt hiszi fiatal vagy mi ? És ilyenkor addig nem hagy minket, amíg fel nem kelünk és ki nem megyünk hozzájuk. Meg tudnám folytani egy kanál vízben. Ráadásul még le is néz minket. Nem részletezném, de amúgy még a vak is látja.... Egy nyomorult nő, úgy utálom, hogy legszívesebben a saját kezeimmel ölném meg, pedig nyugodt természetű vagyok..... Hogyan viseljem el? Ha nem szólok hozzá nem hagy békén.
2016. aug. 16. 04:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Jogosan undorodsz egy ilyen nőtől. Én is szégyelném, ha mindig mással feküdne le.
2016. aug. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szia ! Jobb lenne ha nem veletek lakna. Igen,jogos az hogy letagadnád.A helyedben elmondanám apunak ezt az egészet.
2016. aug. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Hol laktok, kié a lakás ahol most vagy? Mert ha saját akkor simán megszabhattok neki dolgokat. Mindíg a tulaj a gazda mondja meg a házi szabályt.
2016. aug. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nyugodtan az arcába vághatod, hogy mi bajod vele. Megérdemli.. Nem tett ő semmit a tiszteletért, ezt is hozzá teheted ha egyszer kifakad belőled a mondanivaló
2016. aug. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én megértelek kérdező. Örüljél nem olyan anyát kaptál, mint amilyen én ""anyám"".
2016. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
miért lakik veletek?ha elhagyott egyszer,miért kellett visszahívni? menjen akkor.aki menni akar rá kell adni a kabátot.
2016. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Apukád hol van? Miért nem tesz semmit ez ellen?

Egy anyukának példát kell mutatni, ez borzasztó, amit ideírtál...undorodnék egy ilyen nőtől!

2016. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem kamu. Bocsi, kérdező.
2016. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
ha anyád nincs hozzátok bejelentve akkor nyugodt szívvel kidobathatod a zsarukkal. Ennyi.
2016. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lilith1994 ***** válasza:
igen nyugodtan letagadhatod hogy az anyad es undorodhatsz is tole. Az en anyam is hasonlo kaliber...
2016. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!