Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Legszívesebben letagadnám...

Legszívesebben letagadnám anyámat! Jogosan?

Figyelt kérdés
Anyámnak egyszerre több pasija is van..... Mindennap mással fekszik le. Közben meg mindenkinek írogatja, hogy szereti. Tiszta szégyen az a nő. Belépett a telefonomon a facebookjába és nem lépett ki. Láttam, hogy egy férfi írta neki, hogy holnap menjen hozzá. Ő meg írta, hogy "hidd el azon vagyok, de még bármi közbejöhet. nem miattam. a családom gondoskodik róla"...... Ezt arra értette, hogy néha merünk neki szólni, hogy menjen el boltba meg ilyenek. Ha már nálunk lakik.. Mert amùgy meg elhagyott minket, úgyhogy neki még véletlenül sincsen családja. Nem egyszer megmondtam már neki, hogy nekem nem az anyám, és felejtsen el engem egy életre, de nem érti, annyira erőszakos. Meg mostanában idehívja a testvére gyerekeit. 17 és 15 évesek. Azokkal lóg. Azt hiszi fiatal vagy mi ? És ilyenkor addig nem hagy minket, amíg fel nem kelünk és ki nem megyünk hozzájuk. Meg tudnám folytani egy kanál vízben. Ráadásul még le is néz minket. Nem részletezném, de amúgy még a vak is látja.... Egy nyomorult nő, úgy utálom, hogy legszívesebben a saját kezeimmel ölném meg, pedig nyugodt természetű vagyok..... Hogyan viseljem el? Ha nem szólok hozzá nem hagy békén.
2016. aug. 16. 04:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

9-es válaszoló

"Szerintem kamu. Bocsi, kérdező."

Régen ismertem egy "anyukát" állandóan mindig más férfival volt. Saját gyermekével nem törődöt.

2016. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló miért lenne kamu kérdés?:'D Nem egy ilyen eset van, hogy ilyen undorító egy anya. Kérdező! Még jó hogy jogosan! A helyedben én is undorodnék tőle. Én a helyedben jól kiosztanám! Nyugodtan mond meg neki a magadét, hátha észhez tér, mondjuk erre nem sok esélyt látok. Ahogy írtad nálatok lakik, szóval simán megmondhatnád neki, hogy viselkedjen normálisan, ha már ott lakik.
2016. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a megfijtas JJJJJJJ-vel irjak, nem ly-nal
2016. szept. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!