Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért nem fogadja el a...

Anya miért nem fogadja el a stílusom?

Figyelt kérdés

A zenei ízlésemet is mindig leszólja (metált hallgatok) és az öltözködésemet is,mert hogy neki így nem tetszik meg úgy nem tetszik,öltözködjek máshogy..

L


2016. aug. 17. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban, nekem azért szól be mert laza a stílusom. :)
2016. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Aterzem a helyzeted, velem is ugyan ez van, en is metalt hallgatok es a ruhaim fele fekete. Szerintem soha nem fogjak elfogadni :) Ne figyelj ra es kesz.

/L

2016. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Azért,mert nem akarja,hogy fiatalon feketében járj,és úgy nézz ki,mint aki bármelyik pillanatban öngyilkos lehet.
2016. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
83%
Egy idő után minden szülő elfogadja a gyermekét úgy ahogy van, de a te stílusod is alakulni fog az évek alatt. Nem kell ráparázni, úgy szeret téged ahogy vagy.
2016. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én rengeteg stílust kipróbáltam, de a szülőknek meg kell érteni "ez vagyok én", annyit kérdezz: Szerettek engem? Ha igent válaszolnak csak annyit mondj: Ha szerettek elfogadtok úgy amilyen vagyok! Én is elfogadlak titeket, hibáitokkal együtt."

Saját stílust alakítottam ki jó ideje.

ruhatervezőként tanultam s minden szoknyát fölsőt magamnak csinálok, ne legyek tömeg ribi. A hajamat is megcsináltam, párom végig ellenezte, de megbékélt vele xD (ferde fufru meredeken, a hajam felső rétege ferdén van vágva jobbról fül alól a bal oldal mellkas közepéig, alsó hajamat meghagytam seggemig ér - hajpántnak használom általába, de már kapuszninak is megcsináltam xD

Az emberek a számukra idegen dolgokat nem fogadják el vagy csak nehezen, kevés az aki egyből.

A szüleiddel próbáld elfogadtatni, de ha nem vevők rá, akkor tojd le, nem lehet mindig mindenkit meggyőzni arról hogy elfogadjon.

Nekem meg 80%fekete a ruhatáram, 2 fehér s a maradék kék/kékeszöld ruhadarabok.

Ami jó móka s érdekes kérdezd meg a szüleidet: Mi a kedvenc és kedvelt színük? - aztán keress rá neten milyen személyiségre utal az adott szín, 95%ban igaz. Mamámon teszteltem először, mert tudtam ha felolvasom neki nyilatkozni fog őszintén. X')

2016. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Felhoznám témának ha megszólnak a stílus miatt: " anya örülj nem vagyok ri bike mint a legtöbb mostani csajszi"
2016. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mondta azt is,hogy akkor elveszi a telefonomat meg ilyenek mivel,hogy elmebeteg zenéket hallgatok..(csak kár,hogy mégsem:D )
2016. aug. 17. 13:49
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Mondd meg neki, hogy kinövöd majd! Mindenkinek van egy olyan időszaka amikor azt hiszi, hogy mekkora rocker meg metálos, aztán 1-2 év ès a többség rájön, hogy mègsem az.

Bocs, csak sokat voltam gyerekek ès fiatalok között ès ez a tapasztalat.

2016. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Elmebeteg zenéket, metálból?

Whoa, tudsz egy párat küldeni kérlek, kíváncsi vagyok :)

Egyékbént próbáld ki a symphonic metalt is, az is sztem marha jó.

2016. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!