Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám egy f. kalap? Ha igen,...

Apám egy f. kalap? Ha igen, mit tegyek, már megint mintha görcs lenne ettől a gyomromban?! -többi lent-

Figyelt kérdés

Mondja apám, hogy inkább csinált volna sámlit, egy hányaveti f.kalap vagyok. Az előbb ordibált, és valszeg mindjárt folytatni fogja. Ordibálja, hogy egy hülye gyerek is megérti ennyi idő alatt amit mond. Kezdjük ott, hogy azon akadt ki, hogy rátapostam kicsi macskakövekre amit a papucsomban nem vettem észre, szóval nem direkt léptem rá, ezért kioktatott, leordított és kiselőadást tartott. Meg azért is lecseszte a fejemet, hogy pontos legyek azt, hogy kitöri a gerincemet ha megtudja még egyszer a Manna ABC -ben vásárolok mert olyan drága, és nem nekem kell rá megkeresnem a pénzt. A padlóra azért akadt ki mert csíkot tud húzni. Na de kérem! Attól egy trehány disznó lennék, hogy nem vettem észre? Tegnap is este felsöpörtem (apám éjszakás volt a munkahelyén) és elmosogattam, arról nem tehetek, hogy a macska rövid időn belül megint megcsinálja és nem az lesz vassárnap felkelés után fél vagy 1 órával (amikor az észlelésem elég alacsony még) a dolgom. Azt mondja, hogy az nem nagy segítség, hogy elmosogatok, nemrég pedig azért panaszkodott mert nem mosogatok el!


Most mondja meg valaki mert nekem már ebből qvára elegem van(!), apámnak igaza van vagy egy f.kalap?


Amúgy szeretem, már csak azért is mert az egész nyamvadt "családból" Ő az egyetlen aki nem "zokniként" kezel, hogy amikor kellek akkor felvesz amikor meg nem akkor "bevág a sarokba, de ezt már tovább nem bírom, az ilyenek után mindig görcsben áll a hasam...

Azt meg kifelejtettem, hogy miután összesöpörte azt a minimális kavicsot a földről, én csak álltam és vártam, hogy fejezze be, hogy mikor fejezi be végre, erre mondja, hogy állok mint egy hülye gyerek. Utána bejöttem a szobámba.



2016. aug. 21. 09:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem én hordtam szét a kavicsot hanem a MACSKÁM, csak nem vettem észre. És azért álltam mint f**z a lakodalomban mert kiakadtam apámtól!
2016. aug. 21. 14:01
 12/12 anonim ***** válasza:

én apám is mindig talál valamit amiért kötekedhet.azzal a különbséggel hogy én 2 hetente járok oda (elváltak a szüleim).

viszont én gyűlölöm apám,voltam már miatta pszichológusnal,ha hangulatzavart és hirtelen dühkitörés keletkezett apám "nevelésétől".2 hónapja hányás és gyomorgörcs.folyamatosan.minden nap akr egy nap többször is.

14/L

2016. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!