Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg par vagyunk es nemsokara...

Meleg par vagyunk es nemsokara orokbe fogunk fogadni egy kisbabat mit varhatunk a kornyezetunktol?

Figyelt kérdés

kulfoldrol fogjuk orokbe fogadni jelenleg a parommal is kulfoldon elunk (Hollandia). Viszont szeretnenk magyarorszagra visszakoltozni az orokbeaadast kovetoen nem sokkal.

Debrecenben laknank, a kerdesem az lenne hogy mint friss gyermekesek esetleg akinek a gyermeke ovodaba jar. Mit lenne a reakciotok esetlegesen ha azonos nemu szolokent talalkoznatok velunk ovodaban iskolaban jatszoteren?

Mennyire elfogadott ez manapsag illetve szamithatunk e esetlegesen diszkriminaciora?


Egyebkent egy tunderi kislanyrol lenne szo :)


en 29 eves vagyok a parom 35


2016. aug. 21. 22:04
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
90%

Cseréljünk. Ti jöttök ide, én meg Hollandiába. :D

Amúgy szerintem ne gyertek. Kinnt sokkal elfogadóbbak az emberek, főleg felétek északon. Sőt sokkal jobban lenne az iskoláztatva. Nem tudom mennyire tudjátok, milyen itt az oktatás...

Egyetértek a többiekkel.

Én legszívesebben menekülnék innen.

2016. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudom milyen az élet Hollandiában, de! Magyarországon nem jó. Kevés a fizetés, az emberek idegesek. És aki ideges, az levezeti valahol. Általában a gyerekén. A gyereke meg bemegy másnap az iskolába/óvodába, és a saját idegességét levezeti mondjuk az én gyerekemen.vagy a tieden. Miért? Mert mondjuk ti melegek vagytok. Vagy mert fekete autótok van. Vagy éppen piros. Vagy kasmírpulóver van rajtad. Vagy mert vörös hajad van. És egyenes szálu. Vagy göndör. Vagy dohányzol. Vagy nem dohányzol. Vagy mit tudom én mi még. Az én gyerekemet spec azzal csúfolják, hogy az apja börtöntöltelék. (Rendőrségi karbantartó volt, időnként a börtönbe is kellett neki menni szerelni, akkor volt börtönben. És néha sürgős volt a dolog, akkor jött érte a ninós autó. A szomszédok csak annyit látták, hogy elviszik. Azt már nem figyelték, hogy nem bilincsben, és beszélgetve, jó kedvel.) A gyerekeknél kegyetlenebb lény nem tud létezni ebben a világban. Szóval én elgondolkodnék a dolgon. Engem nem zavar a melegséged, attól még lehetsz jó ember. Az egyik gyerekkori barátom is meleg, nem izgat. Ami zavar, az a felvonulások. De most komolyan. Felvonulnak a melegek. Miért? Nem értem. Senkiről nem hallottam, hogy felvonul, mert hetero. na de ez nem is tartozik ide, csak kikívánkozott. :) Bocsi érte.
2016. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan nem hoznam ide. Nem csak a gyerekek fogjak kirekeszteni de azok szulei is, sot a nyakam rateszem a pedagogusok is. Ha jot akartok annak a gyereknek, maradtok ott, ahol ez miatt nem eri hatrany. Itt viszont egymillio szazalek, hogy rossz lesz neki. Kar elrontani egy gyerek eletet csak azert, hogy megtanuljon magyarul...jobb elete lenne ott.
2016. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
88%
Magyarul megtanulhat Hollandiában is, és legalább nem az fog neki megmaradni hogy a "gonosz magyarok bántottak mert nekem két apukám van". Érted? A helyetekben ott maradnék. Attól még a magyar nyelvet, kultúrát ismerheti, sőt még nyaralni is jöhettek ide, de hogy itt nőjön fel..az előttem lévők már elmondták hogy az miért nem lenne jó, elsősorban a kislánynak.
2016. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
87%
Ne tudd meg. Engem szét szivattak csak mert nem voltam menő és nagypofájú, nem ribiskedtem mint a többiek. ez sosem ért véget, akárhová mentem ez fogadott (kivéve ha valaki vette a fáradságot és megoismert, ők a barátaim lettek). Magyarország ilyen sajnos. Vagyis a nép. Én eljöttem onnan és végre elfogadtak az emberek.
2016. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
85%

Magyarország a homofóbia csimborasszója.

Kérlek, ne gyertek vissza, ha normális gyerekkort szeretnétek biztosítani a kislánynak. Legyetek nagyon boldogok, minél távolabb ettől az undorító helytől.

2016. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Bar megmondom oszinten hogy elegge elszomorodtam. :( Azt hittem masabb illetve, jobb az otthoni helyzet.
2016. aug. 22. 13:31
 38/51 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos gáz az itthoni helyzet, az oktatási rendszer pedig egy vicc. Semmi jó nem várna itthon arra a kislányra és rátok sem, a napi megélhetési gondok és az általános magyar bunkózás+rosszindulat (dögöljön meg a szomszéd tehene is) mellé még kapnátok a kirekesztést is. Gusztustalan az egész itthoni hozzáállás, Hollandiában elfogadják, ha valaki nem árt senkinek, csak szimplán más, mint az átlag, itthon eltapossák. Ez kell nektek? Ne tegyétek, a saját és a kislány érdekében sem. A magyar nyelvet, kultúrát megismerheti kint is, talán még majd csereprogramra is tud jönni később.

De itt élni soha! Nem véletlenül menekül mindenki lassan. Mellesleg ez az ország az erősen homofób Oroszországgal szimpatizál és igen nagy sikerrel. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy még egy szivárványszínre festett óvodakerítés is országos botrányt okozott. Fáj, hogy ilyeneket kell írnom a saját hazámról, de nem fogom tönkretenni a saját életemet csak az itthon lakásért és mást sem biztatok erre.

2016. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
86%

Nehéz döntés... egyrészt amit írnak a többiek, az tényleg így van, másfelől meg ha nincsenek bátor melegek (és bátor gyerekek), akik megrengetik ezeket a begyöpösödött hagyományokat, akkor így is marad.


[link]

2016. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
89%

Sok sikert! De maradjatok ott, csak nézzétek meg, hiteles forrásból egy Pride menet felvételeit itthon és Holandiában! Akkor költözzetek haza, ha már nem 200 civil ruhás, 1500 egyenruhás rendőr védi a menetet kordonokkal.


A nyelvet ott is megtanulja a kölyök tőletek anyanyelvi szinten. Az meg hülyeség, hogy nem fogtok puszilkodni a gyerek előtt, miért ne, ha szeretitek egymást.

2016. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!