Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg par vagyunk es nemsokara...

Meleg par vagyunk es nemsokara orokbe fogunk fogadni egy kisbabat mit varhatunk a kornyezetunktol?

Figyelt kérdés

kulfoldrol fogjuk orokbe fogadni jelenleg a parommal is kulfoldon elunk (Hollandia). Viszont szeretnenk magyarorszagra visszakoltozni az orokbeaadast kovetoen nem sokkal.

Debrecenben laknank, a kerdesem az lenne hogy mint friss gyermekesek esetleg akinek a gyermeke ovodaba jar. Mit lenne a reakciotok esetlegesen ha azonos nemu szolokent talalkoznatok velunk ovodaban iskolaban jatszoteren?

Mennyire elfogadott ez manapsag illetve szamithatunk e esetlegesen diszkriminaciora?


Egyebkent egy tunderi kislanyrol lenne szo :)


en 29 eves vagyok a parom 35


2016. aug. 21. 22:04
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is a gyereket fogja megcélozni az, aki bántani akarja a családodat.

Tudtok találni olyan közeget (lakókörnyezzt, óvod,a iskola, stb.), ahol vagy leszarják az emberek, mit csinálnak mások, vagy emberségesek. Szerintem elsősorban arra kell felkészülnötök, hogy kialakulhatnak tarthatatlan helyzetek, amikben a lakóhely- vagy iskolaváltás az egyedüli megoldás, és elsősorban a kisgyerek bántás előli menekítése miatt.

2016. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
oh hat ezt vegkepp nem szeretnenk... de debrecenben is ilyenek az emberek? ennyire?
2016. aug. 21. 23:21
 23/51 anonim ***** válasza:
75%

:D


Miért szeretnétek pont választások előtt visszaköltözni ide?

Már így is mindenki menekül innen.

Vidékről menekülnek fel a fővárosba, aztán amikor rájönnek, hogy itt se valami nagy durranás a helyzet meg mennek vissza, vagy húzódnak Ausztria felé.

Komolyan vissza akartok jönni ide?

Miért?

2016. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
90%

Barátnőmék hasonló okból költöztek Hollandiába. Szombathelyen éltek, a lányuk nemrég lett nyolc. Az oviban folyamatosan bántották, egyes szülők megtiltották a gyerekükkel, hogy "azzal" játszon.

Mivel a barátnőm párja holland, így magától érthető hogy odamentek.

2016. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy eltudom képzelni, hogy csúfolnák szegény gyereket a társai. Magyarországon sajnos rettenetesen sok homofób van és ezek a szülők otthon biztos teletömnék a társai fejét, azzal, hogy ez nem normális, undorító, defektes, stb... Hiába hülyeség az egész, de engem is cseszegettek tök nagy idiótaság miatt. :c

Az a helyzet, hogy nem feltétlen lenne jó ideköltözni. Sokan kinézik a melegeket, nagyon sokan.

2016. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
90%
Ha az a gyerek sérülni fog, attól fog sérülni, hogy Magyarországon kell felnőnie.
2016. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
94%

Én a helyetekben maradnék Hollandiában.

Ott is megtanulhat a gyerek magyarul, ha úgy beszéltek hozzá. Mellette még hollandul fog tudni. A magyar kultúrát, szokásokat is meg tudjátok ismertetni vele.


A válaszokból itt is láthatod, milyenek az emberek. Van olyan, aki elfogadja, más meg nem. A gyereketeket is piszkálhatják, nem fogják kímélni. A legtöbb gyerek hiába nyitott, ha otthon a szüleik elhordanak titeket mindennek, az visszajut a gyereketekhez is.

Tuti nem jönnék ide.

2016. aug. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
94%
Ha nyugodt életet akarsz, maradjatok odakint. Hidd el, itt az emberek még nem annyira toleránsak, hogy szó nélkül hagyják az ilyesmit, és nemcsak az idősek. Mindezt persze nem veletek face to face közlik majd, hanem a gyerek fogja meginni mindennek a levét. Ha hazajönnétek, készülj fel arra, hogy a gyerek ki lesz közösítve, a szülők valószínűleg nem engedik majd vele játszani, barátkozni a gyerekeiket, meg lesz bélyegezve, hallgathatja a sok szövegelést a degenerált családjáról...Én ennek nem tennék ki egy gyereket! Így is lehet ezer dolog, ami miatt csúfolják, de egy ilyen háttérrel... Talán, ha nagyobb lesz, és már ért dolgokat, megtapasztalja máshol, hogy nem ördögtől való, ahogy éltek, és leperegnek róla a megjegyzések, meg nem annyira szülőktől befolyásolt gyerekek lesznek a társaságai, hanem önállóvéleménnyel rendelkező fiatal "felnőttek". Ugye egy szaudinak se kezded magyarázni a női egyenjogúságot, meg mész bikinis fürdőzésre a tengerükhöz, stb, mert úgyis tudod, mi lesz a vége. Na,kisarkítva, de itthon se akarj idilli környezetet elképzelni ilyen helyzetben:)
2016. aug. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Nehez dontes. Probaljatok meg aztan hanem megy akkor mwnjetek vissza.
2016. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne akard itthon nevelni, egyrèszt ott alap barátságosabb/elfogadóbb a környezet, nem ilyen bųnkó p.r@sztok mint itt. Voltam külföldön én is egy ideig és nagyon meglepett, hogy mennyivel pozitívabbak az emberek. Tényleg ez kéne a gyermekednek? Itt Magyarországon mi jót tanulhatna az emberektől? S..ggfęjséget, kirekesztést stb stb? Itt azért kiközösítik egymást a gyerekek az iskolában, ha az egyik füled 1 centivel nagyobb mint a másik.. Valamint kint sokkal fejlettebbek az óvodák/iskolák maga az oktatási rendszer.. ha a jövőjét nèzitek, akkor sokkal több lehetőség állna elötte ott, mint itt... Az meghogy meleg párként nevelnétek gyermeket a magyarok többségének egyszerűen elviselhetetlen lenne, biztos lenne pár b@lf.*sz aki rátok hívná a gyermekvédelmiseket... Nem tudom mennyire olvastok itthoni híreket de csak hogy szemléltessem : pár hete néhány szülő szivàrványszínűre festette az egyik város óvodájának a kerítését ès a jobbikos ągyh@lottak egyből elkezdtek forrongani és rohantak a polgármesterhez... szóval értelmi szint lvl hungary .
2016. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!