Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg par vagyunk es nemsokara...

Meleg par vagyunk es nemsokara orokbe fogunk fogadni egy kisbabat mit varhatunk a kornyezetunktol?

Figyelt kérdés

kulfoldrol fogjuk orokbe fogadni jelenleg a parommal is kulfoldon elunk (Hollandia). Viszont szeretnenk magyarorszagra visszakoltozni az orokbeaadast kovetoen nem sokkal.

Debrecenben laknank, a kerdesem az lenne hogy mint friss gyermekesek esetleg akinek a gyermeke ovodaba jar. Mit lenne a reakciotok esetlegesen ha azonos nemu szolokent talalkoznatok velunk ovodaban iskolaban jatszoteren?

Mennyire elfogadott ez manapsag illetve szamithatunk e esetlegesen diszkriminaciora?


Egyebkent egy tunderi kislanyrol lenne szo :)


en 29 eves vagyok a parom 35


2016. aug. 21. 22:04
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
51%
A kislány mennyi idős, és mi az anyanyelve, milyen származású?
2016. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
8 honapos kinai szarmazasu meg nem beszel
2016. aug. 25. 21:14
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
ú, így, hogy még csak nem is európai, még neccesebb, ez eléggé egy rasszista ország... hát, jól gondoljátok meg.
2016. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
100%
Sajnálom hogy ezt kell mondjam, de a kislány ebben az országban nem élne túl. Nagyon kegyetlenek a kisgyerekek! Rasszizmusra nevelik, már csak ezért is kiközösíthetnék hogy kínai. Meleg magyar szülőkkel, olyan lenne mint ha a marsról jött volna, szerintem kb öngyilkosság határáig kínoznák... már bocs de tényleg így van, a gyerekeknek az a szórakozás ha valakit basztathatnak, és teszik minden ok nélkül is mondva csinált ürüggyel. Ha ennyi ok is van rá akkor meg kizárt a lelkileg egészséges gyerek...
2016. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a hármassal :( Én is tisztelem az ilyen embereket, mint ti. De gondoljatok bele, ha nagyobbacska lesz a fiú/lány akkor mi lesz iskolában? Ez a mai mocskos Magyarország olyan undorító hely lett, hogy szegény gyereknek biztos lesz olyan napjai, amikor sírva jön haza, mert az ő szülei homoszexuálisak. Sok kis degenerált kölyök biztos lesz az iskolában. De nagyon sok sikert kívánok
2016. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 kaiu válasza:
100%
Igazabol 1 meleg par jobban nevelne 1 gyereket es jobban kotodnek 1mashoz es boldogabb csalad is. Sok bodogsagot.
2016. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 kaiu válasza:
Ja es piszkalodas elmulik ebbe belekell torodni rakjon le egy szakmat es ott boldog lesz iskolasok szemetek az fix.
2016. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
És miért épp Debrecenbe jöttök? Szerintem Pest jobb lenne, ha már Magyarország, jobban el tudtok ott vegyülni. Talán ott jobban megszokott már a melegek jelenléte. Debrecenben azért eléggé érdekesen néznének rátok. Én is debreceni vagyok.
2016. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Tudod pénzebe kerül minden. Debrecen jóval olcsóbb, mint Budapest.
2016. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Ha valaki Hollandiában lakik, nem gondolnám, hogy pénztelen lenne.
2016. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!