Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 18 éves fiatoka...

Elengednétek a 18 éves fiatokat 6 hónapra Kínába au-pairkedni?

Figyelt kérdés
A fiamat sajnos idén nem vették fel az egyetemre (orvosi) îgy úgy döntött, hogy világot szeretne látni és regisztrált egy ilyen au-pair oldalra. Nem sokkal később ráírt egy nagyon kedves kínai család, hogy ők szívesen vendégül látnák őt hat hónapig. Ti a helyemben elengednétek őt? Megbízható, felelősségteljes és mindenhol megállja a helyét. Én azonban féltem mert mégiscsak a világ másik felére menne és ott azért a kultúra is teljesen más.

2016. aug. 22. 02:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Noha a gyerekeim túlhaladták már a kérdésben szereplő 18 éves kort, én a magam részéről minden döntésükben támogattam őket. Függetlenül attól is, hogy esetleg előre láttam a bukta veszélyét. Nincs jobb ajánlólevél az élethez, mint amikor valaki megtapasztalja a saját lehetőségeit, korlátait.
2016. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen! én nagyon örülnék ennek. 16/l
2022. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!