Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok olyan szülő van aki nem...

Sok olyan szülő van aki nem ismeri a saját gyerekét vagy nem tudja hogyan közeledjen hozzá?

Figyelt kérdés
Engem például nem ismernek a családtagjaim hogy igazából milyen vagyok
2016. aug. 27. 15:16
 1/8 anonim válasza:
80%
Engem se.
2016. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%

Dettó.

Egyáltalán nem az vagyok akinek hisznek.

2016. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Velem is ez van.
2016. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
a faterom nem ismer, de nem is érdekli.
2016. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Engem se ismernek. Persze anyám azt hiszi, hogy ő ismer 100 %-ig, de semmit nem tud rólam.
2016. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodt együtt élés anélkül, hogy ismernének :)
2016. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te ismered a családod?
2016. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem se ismernek, de erről nem ők tehetnek, én zártam ki őket. Sosem volt valami nagyon bensőséges viszonyunk (ők azt hitték, igen), aztán mikor 19 voltam, tettek valamit, amit sosem fogok elfelejteni, ebből a valamiből kiderült számukra az összes kis gondolatom, és feltételezem, leesett nekik, hogy nem az vagyok, akinek hittek, mert eléggé kiakadtak, én meg inkább elköltöztem. Én viszonylag jól ismerem őket, mert folyamatosan beszélnek magukról, ha kérdezem őket, ha nem, csak ogy megtöltsék a csendet. Egyébként szeretem őket, de jobb mindenkinek, ha van köztünk három lépés távolság. Most kezdtek el észbekapni és próbálnak keresni, hazahívni, de már batott mindegy.

21/L

2016. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!