Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem durva h ezt mondta anya? 17L

Nem durva h ezt mondta anya? 17L

Figyelt kérdés
Van baratom aki nekem teljesen megfelel és imádom. Viszont van egy olyan hülyesége h az autókkal szeret száguldozni ökörködni. A multkor kiugrott ele egy allat es összetört a kocsi mert kikerülte. Anya azt mondta h emiatt ne bonyolodjak bele ebbe a kapcsolatba Magyarul szakitsak vele mert kesobb lehet tul se éli. Amugy nagyon jo a kapcsolatunk a pasimmal.
2016. aug. 28. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen érthető. Egy megrögzött gyorshajtó mellett az utas is meghalhat.
2016. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
99%
Átgondolnám ezt a kapcsolatot. Te sem akarsz 17 évesen rokkant vagy halott lenni és gondolom börtönben sem akarod látogatni a palidat ha egyszer halálos balesetet okoz.
2016. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
99%
Ez szerintem tök jogos, most egy állat ugrik ki legközelebb meg ki tudja mi és ki tudja, hogy épp ott fogsz-e ülni mellette és mi lesz a vége...
2016. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csináld, végülis a saját bőrödön kell megtapasztalni a dolgokat.
2016. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
87%
Tavaly egy 17 eves lany halt meg a szekszardi repteren mert a baratja szeretett kocsikkal okorkodni. Inkabb egy normalis idosebb pasival dugasd magad aki kinott mar a szaguldozasbol.
2016. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
98%

Durva, de ha belegondolsz, van benne némi igazság.

Tudom, hogy sokak a KRESZ-re azt hiszik, hogy valami pokémon, de azért nem hiába vannak benne azok a sebességhatárok. Mondjuk azért, hogy ha véletlenül valaki/valami kiugrik elé, akkor legyen esélye megállni.

Mi van, ha épp te is mellette utazol, amikor száguldozik?

Persze, tudom, "veled ez nem történhet meg", de tudod, halt már meg osztálytársam úgy, hogy egy másik osztálytársam mellett ült az anyósülésen. Ő meg történetesen hasonlóan száguldozó őrült volt.

2016. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
99%
Nem az. Nem akarja hogy megdögölj.
2016. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
99%

Teljesen igaza van anyukádnak.

Száguldozni a versenypályán kell, nem közúton másokat veszélyeztetve.

Én is rühellem az ilyen kis takony srácokat, akik versenyzőnek érzik magukat, mert megcsinálták a jogsit.

2016. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
98%
Igaza van, egy felelőtlen idiótával jársz.
2016. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen igaza van. Nehogy azt hidd, hogy olyan sok kell a tragédiához... Egy pillanaton múlik, és hopp vége is az életnek. Ha szerencséd van. Ha nincs, akkor életed hátralévő részét magatehetetlen nyomorékként töltöd. A legszörnyűbb meg az, hogy az esetek nagy részében, nem a hülye száguldozó barom aki megszívja, hanem a vétlen áldozat.
2016. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!