Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki tizen-huszonévesen veszite...

Aki tizen-huszonévesen veszitett el szülőt?

Figyelt kérdés
apa 15 éves koromban halt meg,anyám 24 éves koromban,párom is 24 volt mikor anyja meghalt,barátnőm 22 mikor apja,ugy gondolom a tizenéves és huszonéves kor a legrosszabb,mert már hozzád tartoznak sok az emlék,de még szükséged van azért rájuk,nem láthatják a gyerekedet,sok ismerősödnek megvannak a szülei,családlátogatások nekem már kimaradnak.ha gyerekként veszted el,talán alig van emléked,talán lesz pótszülöd akihez kötődsz és vele nősz fel,ha már középkorú vagy,együtt élvezhetted a gyerekeid felnevelését és szüleidet,akik már öregek,a legfájdalmasabb szerintem akkorha még fiatal vagy de már nem gyerek.más is igy gondolja?kinek mikor haltak meg a szülei?ti hogy viseltétek?minden történet érdekel..
2016. szept. 6. 04:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nettó baromság. Attól, mert valakinek kisebb korában halnak meg a szülei ugyanolyan rémes.

És a fájdalma a viselkedésén is meglátszik, főleg az új "szülőhöz" való hozzáállásán.


"Öcsém" öt évesen vesztette el az apját, mégis rendkívüli módon kötődik hozzá, sokat beszél róla, és hiányzik neki - és ezt folyamatosan tapasztaltam, pedig 9 volt, mikor a szüleink összejöttek.


Én 13 évesen anyát, de - mivel már nagyobb voltam - kevésbé fáj. Hiányzik, de elfogadtam, hogy nincs többé.


A pótszülőről meg annyit, hogy sok mostoha nem megfelelően viselkedik a fogadott gyerekével, pláne, ha születik egy közös.

2016. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az örökbefogadó anyámat nyolc évesen vesztettem el, a vérszerintit 25 évesen, másfél éve ismertem csak. Mindkettő nagy fájdalom volt, nem tudom és nem is akarom rangsorolni. A vérszerinti anyám halála pillanatnyilag fájóbb, mert nemrég történt, sok mindent nem mondtunk még el egymásnak, és már nem is lesz lehetőségünk.
2016. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki meg 5 évesen veszti el, annak úgy forr ki a személyisége 20-as évek elejére, hogy szülő nélkül nőtt fel. Ekkor már csak azt láthatjuk, hogy milyen lett szülő nélkül 20 éves korára, azt nem, hogy milyen lett volna ha nem hal meg.


Nem tudhatod, hogy mi lett volna ha... Lehet hogyha 5 évesen hal meg a szülőd akkor egy szuicid hajlamú emos lennél aki utál mindenkit.

2016. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!