Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányomnak 27 évesen még nem...

A lányomnak 27 évesen még nem volt senkije. Barátkozzak meg a gondolattal, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 18:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

Ne akard már belebeszélni, hogy leszbikus.

Az is lehet, hogy volt már neki valakije, csak nem akarta az orrodra kötni.

2016. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Talán aszexuális?
2016. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
ettől még miért lenne leszbikus?? -.-
2016. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
95%
vagy arról nem tudsz, hogy volt/van kapcsolata vagy a szexuális beállítottságáról. És mi van akkor ha leszbikus? Nem meri neked elmondani? Rossz a kapcsolatotoK?
2016. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

Akkor én még kamasz se voltam, 23 éves létemre. Mert nekem se volt párom, pedig nem vagyok olyan, aki a vele azonos neműeket szereti...

Az, hogy nem volt senkije...soroljak fel pár dolgot, hogy mi miatt lehet?

1: nem vágyik szexre

2: taszítják a férfiak

3: egyszerűen nem érdekli ez az egész

4: esetleg van valakije, de titokban

5: valami miatt fogadalmat tett és ezért szűz akar maradni és/vagy nem akar párt

6: nem szeretne gyereket és úgy gondolja, hogy párkapcsolatból ilyen korban pedig az lesz...


Inkább azzal kezdhetsz barátkozni, hogy nem lesz unoka. :/

Szóval nem feltétlenül leszbikus.

2016. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: Képzeld nincs mindenkinek kamasz korában legalább 1-2 kapcsolata. Én 19 vagyok, de még nem volt barátnőm és nem azért, mert meleg vagyok vagy aszexuális, hanem mert ronda vagyok és emiatt önbizalom hiányom volt, most, hogy elfogadtam magam, már magabiztosabb vagyok, de az a baj, hogy így se tetszettem még senkinek, mindig marad a barát zónáa. :( Most pedig nem is ismerek olyan lányt akivel szívesen járnék, de nem idegeskedem ezen. Egyszer csak találok valakit, aki viszonozza az érzéseimet. (Amúgy nincsenek külső magas terén elvárásaik, szinte mindenkiben meglátom a szépet.)
2016. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

31 éves vagyok. Soha nem volt senkim. És nem vagyok leszbikus. Az én szüleim is kiakasztottak ezzel, amikor előálltak vele, hogy biztos az vagyok. Mert ők aztán biztos jobban tudják, hogy én kire izgulok, kire nem...

Szerintem hagyd békén a lányodat! Ha akar magának párt, majd keres (akár nőt, akár férfit). Ha meg nem akar, akkor nem keres. Az ő élete, nem a tiéd! Attól még nem kéne elkönyvelni p*ncinyalónak!

2016. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

Barátnőm 22 éves volt mikor az első fiúja lett.

A húga 14 évesen talált pasit úgy, hogy testi fogyatékkal él.

Szóval szerintem kár összehasonlítani őket, a mi és a mai tini generáció között elég nagy a szakadék viselkedésben.

2016. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
87%
És mi lenne ha neki tennéd fel ezt a kérdést és nem a gyakori kérdések-ezőknek? Mi erre nem tudunk olyan választ adni, amilyet igazából vársz. De ha akarsz, barátkozz csak meg a gondolattal hogy leszbikus, majd maximum kinevet vagy felháborodik amikor rákérdezel - már ha rákérdezel.
2016. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%
Neked kell tudnod mennyire bensőséges a viszonyotok, el merné-e mondani neked ha az lenne.Megszoktátok-e beszélni a dolgait, beszél-e neked az érzéseiről, beavat-e a titkaiba? Ahogy azt is, hogy van-e oka titkolni.Szigorú/vallásos nevelést kapott-e, van-e a családban ellenséges érzületű a mássággal szemben, sokat vártok-e tőle és úgy érzi ezzel csalódást okozna-e?
2016. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!