Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányomnak 27 évesen még nem...

A lányomnak 27 évesen még nem volt senkije. Barátkozzak meg a gondolattal, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 18:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%

Már meg ne haragudj kérdező, de nincs igazad.


"kamaszkorban mindenkinek van legalább 1-2 barátja/barátnője"

"másik két lányomnak 16 és 17 évesen már volt barátja...Ez lenne a normális"


Nem így van ! Ezek inkább elfogadott általánosítások, de semmi okod nincs erre ráépíteni őt is. Ez sztereotípia. Látod a másik két lányodnak is VOLT akkor, de már szakítottak. Lehet, hogy a nagy lányod nem vágyott buta tiniszerelemre, esetleg lelki oka van, vagy azt is el tudom képzelni, hogy inkább nem beszélt róla.

2016. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is 20 évesen, sőt akkor 1 hónap híján már 21 voltam, amikor lett az első párom. Majd megtalálja az igazit, ha eljön az ideje :) Legalább megóvja saját magát a csalódásoktól.
2016. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
27%
Nekem sem volt ennyi idősen. Most már van. Abszolút heteró vagyok.
2016. szept. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
10%
Akárki akármit mond, ha valakinek 27 éves koráig nem volt még próbálkozása sem, az elég beteg dolog. Valószínűbb, hogy valami azért történt (akár fiúval, akár lánnyal:-)), de nem számolt be róla. Inkább azon gondolkozz el, hogy milyen a kapcsolatotok, nem kellene-e javítani rajta, ha még nem késő.
2016. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
53%
De miért lenne leszbikus? Nem mindenki egyforma. Lehet őt nem érdekelték a tini szerelmek, később meg nem volt alkalmas egyén... Az hogy a másik lányaidnak 16-17 évesen volt barátja, miért gondolod hogy normális? Szerintem meg a 16 éves túl fiatal ehhez, bármennyire is divatos manapság. Akkor most ő meg ribi? Ha már ennyire általánosítunk... Teljesen rossz mindkét elmélet. Ha tudják már ők mikor állnak rá készen.
2016. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
35%

Először is: az, hogy te nem tudsz róla, nem azt jelenti, hogy nem is volt.

Másrészt: ezerféle oka lehet annak, ha valakinek nincs párja. Pl. akár egy rossz élmény (ne adj' Isten molesztálás, zaklatás, erőszak), ami nagyon elvette a kedvét a testiségtől.

Harmadrészt: ha leszbikus lenne, akkor lenne női partnere. Ilyenről nem tudsz, ugye? Ha arra gondolsz, hogy eltitkolja, akkor ennyi erővel egy férfipartnert is eltitkolhat. És miért titkolná? Pl. azért, mert fél a kritikádtól, mert az illető nehezen vállalható fel (színesbőrű vagy nagy a korkülönbség, társadalmi különbség), de az is lehet, hogy nős a férfi.

Negyedrészt: van, aki akár csalódás miatt, akár saját természete miatt nem vágyik szexre, nem vágyik intimitásra.

Az, hogy itt a GYK-n kérdezel, ahelyett, hogy őt kérdeznéd, arra utal, hogy nem túl bensőséges a viszonyotok. Márpedig az intimitás nélküli szülő-gyerek viszony nehezíti párkapcsolatban is az intimitás megélését.

2016. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
45%
Előfordulhat, hogy leszbikus, és titkolja, ahogy az is, hogy nem talált még megfelelő partnert, esetleg aszexuális, de ezt inkább kérdezd meg tőle
2016. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!