Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülő is megengedné ezt a...

Más szülő is megengedné ezt a gyerekének?

Figyelt kérdés
Van egy lassan kilenc éves unokatestvérem mamánál szoktunk lenni együtt és amikor ott vagyunk ő előszeretettel meztelenkedik,valamiért nem szeret felöltözni mindig csak egy bugyi van rajta semmi más, az apja nem szól rá.Ez még nem lenne akkora nagy gond de a papámhoz jönnek ügyfelei akik azt látják,hogy a papám legkisebb unokáján csak egy szál bugyi van. Ti mit gondoltok erről engednétek ezt a gyereketeknek a szülök helyében?Oké,hogy nem az én dolgom mibe van de szerintem már nem annyira kicsi ahhoz,hogy ezt csinálja főleg nem idegen emberek előtt.

2016. szept. 10. 20:30
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
32%
A bugyi NEM meztelenkedés. Emellett miért baj, ha egy kisgyerek nincs ennél jobban felölözve, ha meleg van?
2016. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem meztelenkedés de szerintem nem kéne ezt látni papám ügyfeleinek lehet,hogy melege van de ennyire nem kéne lengén öltöztetni annyira nem kicsi.
2016. szept. 10. 20:34
 3/48 anonim ***** válasza:
27%

Te a középkorból kerültél elö? Vagy 90 éves begyepesdett valaki vagy? VAgy ennyire prüd ember?


Egy bugyi mióta meztelenség? Egy fürdöruha ugyanilyen, szerinted az is meztelenkedés?

2016. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom,hogy fél meztelen mert nincsen rajta póló csak egy bugyi.
2016. szept. 10. 20:35
 5/48 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem oke, de en csak egy ókori gyöpös vagyok.
2016. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg nem ügyfél konform, de otthon miért ne?

El kell választani a "dolgozós" és az "otthoni" területet. Én is itthon dolgozom. "Otthon" lazán öltözöm és viselkedek, de a "dolgozós" részen rendesen felöltözöm és "üzletiesen viselkedek" (akkor is, ha nincs ügyfél)

2016. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
63%

Miért, mégis kicsodák a papád ügyfelei, akiket nyugdíjasként egy 9 éves gyerek jelenlétében, a házában fogad?:-)

Ha papádat zavarná a dolog, rászólna a kislányra vagy kiküldené. Fölösleges helyette intézkedned, elég idős már ahhoz, hogy ne szoruljon a tanácsaidra.:D

2016. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
39%
Egy 9 éves gyerek otthon nyugodtan elszaladgálhat még póló nélkül, papád talán ne akkor hívja oda az ügyfeleit, mikor ott a gyerek meg ámblokk a család...
2016. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
27%
Én nem problémáznék rajta, különösen akkor nem hogy ha fiú. Kislánynál is csak akkor, ha már kezd fejlettebb lenni: Akkor valóban ne bámulják -főleg idegenek ne, mert az ördög nem alszik. Fene tudja mikor találkozna valami beteg alakkal aki veszélyes lehet a gyerekre. .
2016. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
69%
Nem normális, de itt mindenki magamutogató bazári majom, akik valóvilágon meg bigbráneren nőttek fel.
2016. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!