Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülő is megengedné ezt a...

Más szülő is megengedné ezt a gyerekének?

Figyelt kérdés
Van egy lassan kilenc éves unokatestvérem mamánál szoktunk lenni együtt és amikor ott vagyunk ő előszeretettel meztelenkedik,valamiért nem szeret felöltözni mindig csak egy bugyi van rajta semmi más, az apja nem szól rá.Ez még nem lenne akkora nagy gond de a papámhoz jönnek ügyfelei akik azt látják,hogy a papám legkisebb unokáján csak egy szál bugyi van. Ti mit gondoltok erről engednétek ezt a gyereketeknek a szülök helyében?Oké,hogy nem az én dolgom mibe van de szerintem már nem annyira kicsi ahhoz,hogy ezt csinálja főleg nem idegen emberek előtt.

2016. szept. 10. 20:30
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, h te rühelled a kiscsajt. Akkor másik kérdést kellett volna kiírnod. Mert ezzel nincs gáz. 9 évesen lehet nyugodtan bugyiban, egyáltalán nem gáz. Akárki is a nagyapád és az ügyfelei
2016. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
78%
Én biztosan nem engednèm meg a lányomnak, hogy idegenek előtt bugyiban mászkáljon. Az enyém is 9 éves, eszébe sem jutna a bátyjai előtt bugyiban flangálni. Egy 9 éves már egyáltalán nem kicsi. Egy trikó elfér rajta, legalább amíg a papa vendégei Ott vannak.
2016. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Képzeld el jóval több vagyok mint 11-12.
2016. szept. 11. 14:14
 44/48 H_Vivien ***** válasza:
30%
Aham, nyilván :)
2016. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 H_Vivien ***** válasza:
23%
Akkor viszont még nevetségesebb a viselkedésed :D
2016. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Rendben van ahogy gondolod elfogadom a véleményedet.Amíg nem tudod miért viselkedek így addig nem veszem fel.
2016. szept. 11. 15:15
 47/48 anonim ***** válasza:
97%
A válaszokat elnézve,a válaszolók többsége biztosan nem látott 9-10 éves kislányt félmeztelenül.... Nekem 9,5 éves a kislányom,142 cm magas (osztályában nem tartozik a legmagasabbak közé),és bár még cicije nincs,de határozottan látszik,hogy fejlődésnek indult.Az egy dolog,hogy senki nem tudná rábeszélni,hogy egy szál bugyiban mutatkozzon bárki előtt,én soha nem engedném,hogy idegen ügyfelek előtt félpucéran rohangáljon.Egy 9 éves 140-150 cm magas kiskamasz nem kisgyerek már!!!!!
2016. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
83%

H_Vivien mar csak szemelyeskedni tud, ne is foglalkozz vele mar.


Az elottem iro tokeletesen leirta. Egy 9 eves mar nem kisgyerek, mit nem lehet ezen megerteni, vagy lassan eljutunk oda, hogy 16 evesen is termeszetes pucerkodni idegenek elott barhol.

De kerdezo eleg, ha a szazalekokat nezed, hogy hogy lettek ertekelve a valaszok, igy hiaba sokan nem irnak ide, de latod, mit gondol a tobbseg; ergo, nem normalis, hogy egy szal bugyiban maszkal nagyapad ugyfelei elott.

2016. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!