Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülő is megengedné ezt a...

Más szülő is megengedné ezt a gyerekének?

Figyelt kérdés
Van egy lassan kilenc éves unokatestvérem mamánál szoktunk lenni együtt és amikor ott vagyunk ő előszeretettel meztelenkedik,valamiért nem szeret felöltözni mindig csak egy bugyi van rajta semmi más, az apja nem szól rá.Ez még nem lenne akkora nagy gond de a papámhoz jönnek ügyfelei akik azt látják,hogy a papám legkisebb unokáján csak egy szál bugyi van. Ti mit gondoltok erről engednétek ezt a gyereketeknek a szülök helyében?Oké,hogy nem az én dolgom mibe van de szerintem már nem annyira kicsi ahhoz,hogy ezt csinálja főleg nem idegen emberek előtt.

2016. szept. 10. 20:30
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Persze majd megrontom a saját rokonomat ráadásul úgy,hogy én is lány vagyok.
2016. szept. 10. 22:45
 32/48 A kérdező kommentje:
Nem 14-15 éves vagyok.
2016. szept. 10. 22:45
 33/48 anonim ***** válasza:
88%
Egy 9 eves kislanyt nem a (nem letezo) cicije, hanem a tarsadalmi normak miatt illik ruhaban mutogatni idegenek elott. Szerintem megagaz, hogy egy szal pamutbugyiban flangal a papa meg az ugyfelei kozt. A lanyok tobbseget erre meg ravenni se lehetne az o koraban.
2016. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
2%

Lehet veled törtent megrontas , azert erzel igy.

Az igazsag az , h sok a beteg ember , es ha sok ügyfel / ferfi jarja a házat , tanacsos felöltöznie

2016. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Nem rontott meg engem senki.
2016. szept. 10. 22:52
 36/48 anonim ***** válasza:
38%
Nem ez a központi problémája. Ha tokától bokáig fel lenne öltöztetve az a nyomorult gyerek, akkor is találna valamit, amibe beleköthet a "kis kedvenc"-nél. Úgy ír róla, mintha valami háziállat lenne.
2016. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Mert te aztán tudod,hogy miért beszélek így róla.
2016. szept. 10. 23:11
 38/48 anonim ***** válasza:
88%
Most vonatkoztassunk el a kiskedvenctol... Szerintem nem normalis egy ilyen koru lanytol, hogy igy " oltozzon" fel. Nem vagyok prud, de ez gusztustalan.
2016. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem se normalis, hogy egy szal bugyiban maszkal idegenek elott!


Engem rohadtul idegesit, amikor mar nagyobb gyerekeket puceran/ felpuceran hagynak a szulok.


Ismeros gyerek pl. hosszabb poloban maszkalt a rokonsag elott bugyi nelkul! Ahogy ugralt kivolt az egesz mindene! Hat tobb se kellett nekem mondtam mist oltozzon fel, nem 3 eves mar.


A Balatonon sok pucer a gyerek is kiakaszt. Az hogy kozszemlete teszik a sok aberaltnak talcan kinalva. Meg leul a homokba, a padra, ahol tegnap meg fiatalok baxtak vagy akar drogoztak, de ha azt nem is masnak a mocskos nadragja, laba, cipoje, taskaja volt leteve. Szornyu.

2016. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 H_Vivien ***** válasza:
32%

Értem, hogy nem otthon van, de neked a nagyszüleid háza nem az otthonod? Anyukád vagy Apukád ott nőtt fel, nem? És igen, abban igazad van, hogy nem ismerjük az unokatesód, honnét ismernénk. Nem is arra válaszoltunk, hogy milyen Ő, hanem arra, amit kérdeztél. Nyugodj bele, semmi baj nincs azzal, ha egy 9 éves kislány félmeztelen van otthon, majd Te is rájössz, ha lesz saját gyereked. Peeersze, most az jön, hogy de Te nem, meg nem engeded meg stb. Hidd el, hogy de! Nyugi, ne köss bele mindenbe, a kétségbeesett kapálózásod pedig úgy sem érdekel senkit, ahogy látom és ez itt a legnagyobb probléma. Nyilván Ő a kicsi, eddig Veled foglalkozott a család, mert Te voltál a kicsi, most jött Ő és ez a legnagyobb baj nyilván.

De már valóban kíváncsi lennék hány éves vagy, mert bizonygatod, hogy nem vagy gyerek, nem vagy 14-15 éves, de nem írod le a korod, pedig a felfogásodból ítélve nem lehetsz több 11-12 évesnél :)

2016. szept. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!