Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülőnek kijár a feltétel...

Egy szülőnek kijár a feltétel nélküli tisztelet?

Figyelt kérdés
A gyerekével valamikor normális, de valamikor borzasztóan bánik.
2016. szept. 12. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Átlagos szülőnek mondható az ilyen(sajnos)

Tisztelet nem jár automatikusan, de sokszor egy gyerek nem látja, hogy min megy át a szülő, és milyen nehéz neki is.

2016. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Ha egy szülő bántja, veri, megalázza a gyerekét, az nem érdemel tiszteletet.

2016. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

A kifejezes nagyon buta

Feltetel nelkuli szeretet van

Feltetel nelkuli tisztelet nincs

2016. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Igen, kijár, mert ha a szülő nem lenne te sem léteznél, de nyilván az olyan szülőnek aki mondjuk nem neveli fel a gyermekét nem jár több tisztelet, mint, amit, bármelyik embertársunk felé meg kell adnunk.
2016. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem.Attól,hogy apámmal rokonok vagyunk nem fogom tisztelni.Mit tiszteljek egy alkoholistán aki késsel fenyegette anyámat.És nekem meg azt mondta a szülinapomon,hogy az sem érdekli aha tönkre teszi az életem.Majd tisztelem ha s#gg alakú felhők lesznek és kulaeső hullik.
2016. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Tisztelni csak azt lehet, aki téged is tisztel. Oda-vissza működik. Hiszen mit tisztelnél abban, aki veled tiszteletlen?

Szóval így a szülőnek sem jár feltétel nélkül, hiszen nem minden szülő tiszteli a gyerekét.

2016. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Jajj, ez a sok megkeseredett szerencsétlen, aki ide irkál, sajnállak benneteket a rossz gyerekkorotok miatt, de attól még, ahhoz, hogy egyáltalán létezzetek kellett az a 2 ember. Persze a tisztelet sok mindent jelenthet és én sem tudnám igazán tisztelni az olyan apát, aki pár kérdéssel feljebb lett említve. Szóval inkább azt kellene tisztázni, hogy mit is jelent a tisztelet.
2016. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
7: Az biztos, hogy beléd nem sok tisztelet szorult :D
2016. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
8 Ezt miből gondolod? Tényleg érdekelne. Én ugyanis nemcsak az embereket, hanem minden lényt tisztelek és ha itt nekiállok kampányolni, hogy azért valami ici-pici tisztelet talán kijárna annak aki világra hozott, felnevelt, stb., akkor az rögtön 0% és jönnek a nagyokosok, hogy, dehát ők nem is akartak megszületni. Igen, sajnálom azt, akinek nagyon rossz gyerekkora volt, szerintem ez sem bűn és nem is tiszteletlenség. Persze, ahogy elnézem mindig lesz olyan, pl. te, aki mindent félreértelmez.
2016. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, feltétel nélküli tisztelet senkinek sem jár ki.
2016. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!