Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minden szulonek termeszetes...

Minden szulonek termeszetes hogy ok halnak meg hamarabb?

Figyelt kérdés

24 leszek es szeretnek vegrendeletet. A csaladban eddig mindenkit temettek, en hamvasztast akarok vagy barmit de temetest nem. A hamvaimat eltemethetik vagy csinaljanak amit akarnak veluk. Gyerekem nem lesz.



Mi ennek az egesz menete? A szuleim hallani sem akarmak ilyesmirol, hogy meghalok pedig barmi tortenhet velem. Nem ağodom ilyesmi miatt csak felkeszult vagyok.


2016. szept. 28. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha ennyire erdekel a halal, miert nem kezdesz el foglalkozni vele pl van olyan munka h oregeket akiknek nincs senkijuk elkisered a halalba megirod a vegrendeleteiket amiket ok mar nem tudnak a sajat kezukkel. Szerintem erdekes lehet megfigyelni a folyamatot sokmindent lathatsz amit masok nem. Es a poen az egeszben h majd a vegen neked is megirja valaki a vegrendeletedet :)
2016. szept. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Nem epp erre gondoltam.
2016. szept. 28. 01:29
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is van vegrendeletem, de en a gyerekeim miatt irtam (3 es 5 evesek most) (apjuk nem el velunk, fizetni nem fizet stb)

Ugy erzem, te nem Magyarorszagrol irsz, szoval a kulfoldi jogot nem ismerem. En ugyvedhez mentem el, hogy biztosan ne legyen megtamadhato, ha megis, akkor nagyobb esellyel lehet kiebrudalni a meltatlanul tolakodokat :)

2016. szept. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Termeszetesen ugyvededdel fogom megiratni a vegrendeletet. Az hogy epp hol vagyok teljesen mindegy, naponkent/hetenkent valtozhat


A kerdes hogy mas szulei is elzarkoznak az ilyesmitol?

2016. szept. 28. 02:10
 5/7 babyboom567 ***** válasza:
58%
Csináltasd meg a végrendeleted, aztán add oda.Teljesen normális,hogy egy szülő nem akarja temetni a gyerekét(főleg, hogy még csak 24 vagy.Én már 40 vagyok,de ilyen dolgokról, még mindig nem lehet anyámmal beszélni).De tényleg bármi előfordulhat.Én pl miután meghalok,szeretném felajánlani a használható szerveimet.A többi részemet pedig, de szerintem ezt itt nem lehet,szeretném kriminalisztikai kutatásra adni.És azt szeretném ha a búcsúztatásomra nem hoznának virágot,hanem az árát odaadnák éhezőknek,mivel borzasztó pazarlásnak tartom a sok virágot.Szóval nem csak neked vannak elképzeléseid,menj ügyvédhez,ő elmondja hogy mi a menet.
2016. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szerveimet nem adnam da de bucsuztatast sem akarok. Nem is kell szolni senkinek.
2016. szept. 28. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Én is szeretnék végrendeletet írni. 26 éves vagyok. Már elmondtam a szüleimnek, hogy ha meghalnék, mit szeretnék de szeretném hivatalos formában is lejegyeztetni. Nekem azt mondták, hogy ügyvéddel kell hitelesíttetni, és egy hiteles példány marad az ügyvédnél, amit a halálom után felolvasnak. Így azt sem lehet megcsinálni, hogy pl. lesz egy végrendelet anyukámnál de ő nem akar aszerint tenni és letagadja, hogy végrendelkeztem.

Egyébként érdekes, mert én már gyerekként mondtam, hogy ha meghalok, a szerveimet szeretném másoknak adni de anyukám közölte, hogy ha ez valaha bekövetkezik, ő nem fogja engedni, mondván ha az ő gyereke meghalt, másé minek éljen. Aztán pár éve újra beszéltünk erről és akkor már azt mondta, hogy felajánlaná. Szóval az ő véleménye változik, az enyém nem, emiatt lenne jó hivatalos formában is rögzíteni egy végrendeletet.

2016. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!