Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan ábrándultam ki a...

Jogosan ábrándultam ki a lányomból?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves lányom, 1 éve lett egy barátja aki nem a kedvencünk egyáltalán. Csúnyán beszél a lányunkal, volt hogy velünk is, erőszakoskodik vele, ha nem azt csinálja amit ő akar megsèrtődik, teljesen kisalyátította. Beleszi a hülyeségbe, itatja stb.

Volt hogy nekiment.

Viszont ő még védi, és velünk flegmázik.


2016. okt. 1. 10:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
83%
A 17-es válaszon gondolkozz, kérdező. Tudom, hogy kemény, és bazi nehéz lehet szembesülni a saját kudarcoddal, de az igazság az, hogy felneveltél egy mentálisan beteg embert, akit lelki terrorral és manipulációval könnyen irányítani lehet attól totálisan függetlenül, milyen magas az iq-ja, vagy milyen jó nevű iskolába járattad. Szar lehet, kezet foghatnál az én anyámmal. Mondjuk benne azért van felelősségérzet, és vágja, hogy elbäszta az életemet. Reméljük, egyszer majd neked is leesik.
2016. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet hogy szerelmes és hülye, viszont olyan is van hogy a bántalmazot védi a bántalmazóját, ez már pszichológia és komoly probléma, ha nem rángatjátok ki a helyzetből vagy előbb-utóbb rájön (lehet miután szült neki 2 gyereke,t a verés miatt elvetélt másik 3-at) és otthagyja, lehet hogy nem és tovább fajul.
2016. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Vagy ha ennyire le akarod venni a kezed a lányodról tedd, küldd csak el de aztán ne siránkozz senkinek ha menned kell a kórházba mert az a görény félholtra verte... megint. Vagy ha nehéz eset a gyerek máris rúgjuk ki?
2016. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!