Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem az apámmal,...

Összevesztem az apámmal, hogyan tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt apám hazahozott egy fejhalgatót, és azt mondta hogy a tv hez vette, én meg azt mondtam neki, hogy adja már nekem, majd kifizetem apránként. Ezután mentem mamámékhoz összesen kaptam 8000ft ot névnapomra, és én abból elköltöttem 6000ft egy PC játékra, amire nagyon régen vágytam(tudom, hogy letölthettem volna, de az nem olyan mint egy eredeti, meg így legalább lehet multizni is vele). Mikor hazamentem, megkérdezte, hogy mennyi pénzt kaptam, hazudtam neki, hogy ne jöjjön rá a játékra( tudtam, hogy ha rájön akkor nagyon ideges lessz, mert szerinte ezek hülyeségek) és mobdtam hogy 5000, de abból vennem kellett buszbérletet 2500 ft ért.( eltitkoltam, hogy kaptam még 5000ft azon kívül) és ő valahonnan tudta, hogy mennyit kaptam, és rájött hogy játékra költöttem a pénzt. Azóta hozzám sem szól! Mivel tudnám kiengesztelni? (Amúgy elszokta kérni mindig azt a pénzt amit kapok, azért szoktam, néha eltitkolni egy kis pénzt)
2016. okt. 9. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Persze, teljesen normális, hogy állandóan hazudozol apádnak, még tapsoljunk is meg érte. Kit érdekel, hogy ő is hazudott már neked vagy sem? Tudod, hogy az rossz, akkor nem teszed. Ha megmondtad volna, hogy játékre költötted a pénzt, és ezért haragszik rád, azt mondanám, szard le, majd megenyhül. De folyamatosan hazudozol neki, mi a fenét vársz? Mégis csak ő fizeti a számlákat utánad, miatta van mit enned, hol laknod, meg miatta tudsz tanulni. És még a te kis lelkednek állj feljebb, ha nem nézi jó szemmel, hogy 1 kérdésre vagy 3 hazugsággal feleltél?
2016. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jó, igazad van, amúgy 1 ölelés nem elég! De értem, hogy jót akar, de mikor lessz egy kis magán életem, mikor mehetek el pl: az osztálytársaimmal meginni egy kólát, vagy elhívni egy csaj randizni. Nem is mehetek el itthonról, folyamatosan segítenem kell itthon! Csak egy pici "pihenésre" ( lazításra ) vágyok.
2016. okt. 9. 22:38
 13/18 A kérdező kommentje:
Most is a veszekedésünk után, mondta hogy adjam oda a pénzt, en meg mondtam, hogy odaadom, ami megmaradt, és odadtam neki az összeset ami megmaradt 2500ft ot és elkezdi Ennyi? És vissza dobta és ki is ment a szobámból
2016. okt. 9. 22:51
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor ott van, abból elmehetsz pizzázni...
2016. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

Na nehogymár még az apját védjétek könyörgöm!!!!!


Nem tudtok olvasni, vagy értelmezni????

A pofám leszakad!!!

2016. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem írtam, hogy az apa egy szent. De a kérdezőt talán meg kell dicsérni, amiért állandóan hazudozik? Az alma meg a fája, csak ő látja is, hogy nem jó amit csinál, mégis csinálja.
2016. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

Persze, csak épp azért hazudik, mert elveszik a pénzét. Nehogymár egy gyereket ezért bárki hibáztasson! Azt a pénzt a nagyszüleitől kapta, mert gondolom nem tudták mit vegyenek neki, nem az apjának. Eleve nem is kellett volna, hogy az apja beleszóljon mit vesz rajta, főleg hogy semmi rosszat nem tett, gyerek, aki játékot vett. Aztán még el is venné és hozzávágja.


Nem tudom okolni őt, akármennyit is kamuzott.

2016. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

Talán be kellene fejezni a hazudozást, és akkor nem lenne probléma.

Ha elmondtad volna neki, hogy vettél egy játékot, mi lett volna? Mérges lett volna. Sokkal jobban fáj az, ha az

embernek hazudnak, hülyének nézik.....


Persze csomó változó nem ismert, pl az anyagi körülmény,

hogy miért kéri el azt a pénzt, de most ez nem is téma.

2016. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!