Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rajtakaptam anyáékat. Hogy...

Rajtakaptam anyáékat. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Hamarabb hazaengettek a suliból s a kapu belülről be volt zárva. A kulcsot valahogyan kilöktem s a pótkulccsal kinyitottam a kaput. Mentem az ajtóra rá s az ajtó mellett van egy kicsi ablak ami a szobám elött van. Az ajtó is belülről be volt zárva. A szobàm ajtaja nyitva s valami mozgást láttam bent. Megnéztem s apám teljesen meztelenül állott s mozgott mint ahogy szokták csinálni. Megijedtem de ugy tettem ahogy szoktam. A pótkulcsal próbáltam kinyitni az ajtót.kopogtattam s rá egy percre anyu ijedten jön ki a szobámból felöltözve s tetettem h semmit se láttam. De én úgy megiettem azt hitték h rosz jegyet kaptam v valami ilyesmi. (12 éves diák vok) a szobámba anya nem akart beengedni s én meg siettem h tegyem le a táskám s egyek. Anyát félrelöktem s hallottam valami huppanást az ágyamban. Mejek be s hát apa ,,alszik" én meg bemejek köszönök s kijövök. Úgy megvoltak iedve h a szívük a torkukban volt. Azóta undorodok az ágyamba lefeküdni,a barátom nyugtat h nincs semmi baj,vagy hogy ez természetes dolog s ezek,meghogy ha akarom lemehetek héza aludni amig meg nem nyugszok. De én most se tudok nyugott maradni.éjjelente úgy fekszem le h undorral nézem a telefonomat s próbálok nem arra gondolni. Segítsetek h ezt hogy tudjam elfelejteni?(bocs a helyesírásért)
2016. okt. 12. 13:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
12 évesen barátod van?Nyelvtan könyvet nem adott még?
2016. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
4 év és te leszel a legjobban megőrülve azért, hogy dughass.
2016. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
valahogy megszülettél és a normális kapcsolathoz hozzátartozik, hogy a gyerek megszületése után is folytatják az életet, tudom ez meglepő ilyen fiatalon,de tény.Az egyetlen fúj ebben, hogy a gyerekük szobájában csinálták, de is megbocsájtható bűn max ágynemű huzatot cserélsz.
2016. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Miért nézed indorral a telefonodat????
2016. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Nézd .oké nem épp a legszebb dolog a szüleidet látni így de ez tényleg egy természetes dolog . Nem hibáztathatók mivel nem előtted szerették volna ezt , azt hitték gondolom később érkezel haza . Pár év múlva (remélhetőleg jó pár év múlva ) neked is lesz szexuális életed . Másképp fogsz gondolni a nemiségre . Talán még ilyen korban az is 'undi' ha csókolózni látsz valakit . Ennek most időt kell adnod . Lehet a szüleid nem is fognak róla beszélni mert szégyenlik a történteket . Ha úgy van akkor beszélgessetek többet a barátoddal vagy valakivel akiben megbízhatsz de ne kürtöld világgá .
2016. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
nem az a baj h szexeltek, hanem azt nem ertem, h miert a te szobadban??
2016. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Bemejek?


Örülj neki, hogy a szüleid szeretik egymást. Az a természetes. Házaspárok szexelnek. Te is így lettél, basszus. Semmi undorító nincs benne.


Mondjuk azt én sem értem, miért a te szobádban tették. Ha tényleg ott tették, mert kissé zavaros a beszámolód.

2016. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Jól értettem hogy anyádék az ágyadban hegedültek???? Hát ez gáz részükröl! De azt javaslom pasizás helyett vesd bele magad a tanulásba föleg a helyesírásba,menj sétálni mozizni csinálj bármit ami kikapcsol ne gondolj a történtekre! Az ágynemüdet meg mosd ki látványosan a kádban hogy leessen nekik vagy dobd ki és kérj újat!
2016. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Inkább örülj, h szeretik egymást! Tudod hány gyereknek válnak a szülei? Örülj, hogy nem valaki mással láttad egyiküket! Ha undorodsz tőlük, akkor magadtól is undorodnod kell, az ő együttlétük gyümölcs vagy, bármily hihetetlen.
2016. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Én azt nem értem, ha láttad, hogy a szobádban prütykölnek, mét nyomultál olyan hevesen, hogy még anyádat is félrelökted? Most meg itt picsogsz, mert olyasmit láttál, amit nem kellett volna.
2016. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!