Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem akarják elfogadn...

A szüleim nem akarják elfogadni, hogy 19 évesen lassan 20 el akarok menni egy randira?

Figyelt kérdés

Szóval az ilyen témákat nem lehetett felhozni sosem ittho, mint például menstruáció, smink, szőrtelenítés, fiúzás stb. A barátnőimet, akiknek van bartjuk leprostizzák és azt mondják szégyent hoznak a családjukra. Nem tudom mi lesz így, sosem fogadják el majd, hogy barátom vagy esetleg gyerekem legyen később. Nem tudom mit hisznek, ők döntik el, hogy ki lesz férjem. Anyám 40 évesen ment hozzá apához, addig nem is volt egyáltalán kapcsolata.

Ugy érzem, ha pár éven belül nem menekülök el, sosem lesz normális életem. Mindenben irányítani akarnak, sehova sem mehetek el, mert iszonyatos patáliát csapnak. Hozzánk meg nem hívhatok senkit, mert olyan lerobbant a ház és ők idegeneket nem engednek ide.


2016. okt. 15. 20:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

ha normális életet akarsz, akkor kénytelen leszel elköltözni amint tudsz.

azért nevetséges ahogy a szüleid viselkednek.


Nekem van egy batárnőm, akivel az anyukája még rosszabbul bánik. lassan 25 éves, de nem engedi elköltözni és full terrorban tartja. az anyuka volt pszichiátrián is pár hónapot, képzelheted milyen cirkuszt tud csinálni, ha elszáll az irányítás. neki is lehetne lehetősége elköltözni, de inkább marad a sz*rban és tönkreteszi magát.

2016. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nekem egyenlőre még esélyeim sincs elmenni.

Tehetek én róla, hogy lány vagyok? Oké, anyukám soha még egy arckrémet sem használt, ezért utálja a sminket. De a menstruációt vagy, hogy megnőtt a mellem sem tudta elfogadni, pedig ezeket nem tudom befolyásolni. Régén 20 évesen már férjnél voltak a lányok, ha már a múltban élnek, én meg randira sem mehetek el. Nyilván nem fogok azonbal lefeküdni vele, de mégha igen, ahhoz se lenne sok közük.

2016. okt. 15. 21:21
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

És miért nincs esélyed elmenni?

Amúgy meg nem tartozol beszámolóval arról, hogy hova mész.

2016. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert még iskolába járok és sokszor az is gond, hogy miből ebédelek.
2016. okt. 15. 21:32
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Részmunkaidős állást sem tudsz vállalni?
2016. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Diákmunka, spórolsz és lelépsz minél előbb. Addig meg nem kötöd az orrukra, hogy kivel találkozol.
2016. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Diákmunkaztam és havi 20-30 ezerrel nem sokra megyek. Meg egy csomó könyv kell, utazás, plusz az egészségügyi dolgaimat (tampon, sampon stb.) is ebből fedezem. Ennivalóra is rohadt sok elmegy, egyenlőre muszáj ezt elviselnem, fedélnek kell lenni a fejem felett.
2016. okt. 15. 21:41
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen megmondod hogy találkozol barátnőddel és elmész. Ha meg komolyra fordul a kapcsolat, akkor bemutatod nekik és ha nem fogadják el akkor elköltözöl hozzá. Ennyi
2016. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Lakótárs?
2016. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Ha középiskolát, technikumot végzel, akkor fejezd be, addig nyeld le ezt a helyzetet. Utána kezdj dolgozni és húzz el otthonról.

Őket megváltoztatni nem fogod tudni.

2016. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!