Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennék pár osztalytarsammal...

Mennék pár osztalytarsammal szórakozni de anyám nem enged, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most lettem 9.-es, és mar szinte az egesz osztallyal osszebaratkoztam. Hivtak este kocsmaba mondtam anyumnak azt mondja nem mehetek csak uditot inni (?)

En ugy szeretnek menni es szinte az egesz osztaly ottvan vagyis inkabb a barati tarsasagom es tok cink azt mondani nekik hogy bocs de anyám nem enged

Szerintetek

15/f


2016. okt. 15. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Semmit.
2016. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én se engednélek el kocsmázni. Miért nem mentetek moziba, vagy gyűjtötök pokemont a telefonon? Kocsmázni, cigizni, füvezni és hasonlókra ne csodálkozz, ha nem engednek el a szüleid, inkább köszönd meg nekik.
2016. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Tudod mi a "tök cink"?

Kilencedikesként "baráti társasággal" kocsmázni.

Még csak október van. Először ismerd ki őket rendesen, és utána hívd őket barátoknak.

A kocsmázás pedig nem szórakozás. Én például 16 éves lány létemre simán körberöhögnélek, ha azzal jönnél nekem, hogy te kocsmában voltál azelőtt este. Mert sokkal cikibb, mint mozizni, vagy csak simán elmenni valamerre.

Lehet engem prűdnek meg maradinak nevezni, de szerintem egy srác ne ezt csinálja már 15 évesen.

Ha azzal jössz, hogy "de mindenki ezt csinálja", vagy "sokan ezt csinálják", arra az a válaszom, hogy...Na és? Neked be kell állni a sorba? :)

2016. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Elsős középiskolásként már kocsmába mennétek.

Egy fészkes fenét engednélek!

És ha jól értem, eleve abból indultok ki, hogy ott alkoholt fogtok fogyasztani.

Na, az ilyen barátoktól (ivócimboráktól) azonnal hatállyal el is tiltanálak. Ilyenekkel nemhogy kocsmába, de sehová nem engednélek!

2016. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Ezelőtt 7 évvel voltam gimiben elsős. Már anno is ment a péntek esti/szombat esti bulizás. Ugyanúgy csináltuk 9-esen. Semmi extra nem volt benne.

Nem feltétlenül kell berugni, vagy sokat inni, akár inni.


Amúgy nem értem amit írsz. "Azt mondja nem mehetek csak üdítőt inni". Ez mi? Hogy elmehetsz de nem ihatsz piát? Vagy mi? Mert ha igen, akkor iszol max 1 sört, azt úgysem veszik észre.

Na mindegy, ha pedig kamuzni kell akkor találj ki valamit, hogy miért nem mehetsz. Vagy elvagy tiltva, stb.

2016. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Elengedett, azzal a feltétellel, hogy ne fogyassz alkoholt. Gondolom te sem engednéd el a gyereked 15évesen iszogatni az új cimboráival
2016. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Örülj neki, hogy egyáltalán elenged 15 éves gyerekként kocsmába. Semmi keresni valód ott ennyi évesen. Főleg nem piával a kezedben. Ez a cink, sőt gusztustalan. Mind azok vagytok az osztálytársaiddal.
2016. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
15 evesen te nem ihatsz alkoholt, pont. Anyadnak igaza van. Mondjuk en a kocsmaba sem engednelek el.
2016. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Elmész velük valami olyan programra ahova elenged pl. este valamilyen közösségi szolgálatot végezni vagy iskolabálba és utána bementek. Nem iszod hullarészegre magad hanem iszol 1 sört aztán egy rágó és azt nem venni észre. Én is ezt csináltam ettől füģgetlenül nem vagyok alkesz mint jópár oszt.tàrsam és nem is részegedek le csak a tàrsasàg kedvéért megyek néha.
2016. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Milyen kocsma az, ahol kiszolgalnak egy 15 evest? Vagy Kirgizisztanban rugnatok be?


Amugy anyadnak helyen van az esze, ennyi idősen maradj otthon es fekudj le meg ejfel elott

2016. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!