Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most tényleg annyira gáz,...

Most tényleg annyira gáz, hogy járunk szórakozni, konceretekre a párommal?

Figyelt kérdés

Kora 40-esek vagyunk. Nekem nem lehet gyerekem, neki van, akit nem ő nevel. Anyósom szerint nekünk otthon kéne ülnünk és TV-ét nézni, mert a "mi korunkban" nem jár bulizni "tisztességes ember". Mi meg megyünk, romkocsmákba, színházba, mindenhova.

A gond az, hogy a férjem már nem akar jönni, hogy kerülje a konfliktust a mamájával. Én viszont nem akarok itthon ülni. (Nem a mamával élünk, a kedves mama vidéken lakik, de hetente 2x meg kell látogatni, ás naponta felhívni.....

Lehet, velem is gond van, de ez nekem kicsit sok(k).


2015. márc. 17. 02:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A megyünk valahovát úgy értem, hogy hetente többször, de nem hajnalig, és nem részegen, hanem elmegyünk, eszünk, iszunk, de nagyon mértékkel, leginkább alkohol menteset, főleg hétköznap. Van más hobbink is, mindketten tanulunk. Én nyelveket még, ő a 3. diplomáját szerzi. A mamának ez sem tetszik, mert miért ugyanabban a szakmában, miért nem teljesen mást tanul :(
2015. márc. 17. 02:07
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
A mama egyszerűen csak be van savanyodva. A férjednek is meg kéne ezt látni. Ne akarjon már megfelelni valakinek csak azért mert szúrja a szemét, hogy ő nem tudott annyi idősen mást csinálni, csak TV-zni. Ami egyébként manapság egy nagy adag szemét, úgyhogy nem is szoktam nézni. Beszéld meg a férjeddel, a beszólásokat meg ignoráljátok. Mást nem tehetsz. [max még annyit, hogy visszaválaszoljátok, hogy ilyen korban amiben a mama van, tisztességes ember már öregek ottonában él kíváncsi lennék a válaszára, bár ezt a verziót nem igazán ajánlom. :D]
2015. márc. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Mamát elásni, életet vidáman tovább élni!
2015. márc. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A Mama nem "tisztességes", mert még bőven egyetemen tanít irodalmat, tehát nem óhajt nyugdíjba menni, pedig már rég megtehette volna.
2015. márc. 17. 02:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok senkit "elfekvőbe rakni", nem erről szólt a kérdés.
2015. márc. 17. 02:54
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez a bunkóság és paraszt beszólás netovábbja lenne, idáig nem fogok lealacsonyodni. Ne elfekvőbe menjen a kedves Mama, hanem nyaralni, kikapcsolódni...

Csak minket ne zargasson ilyen szinten.

2015. márc. 17. 02:56
 7/12 A kérdező kommentje:

" tisztességes ember már öregek "


persze, te örök fiatal maradsz.

Abba nem gondolsz bele, hogy ez neki hogyan esne, mikor agyilag valszeg magasabban van mint te, még most is, 70 felett????


Nem a mamát akartam alázni, és nem erre írtam ki a kérdést.

2015. márc. 17. 02:59
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nyilvánvalóan tudom, hogy nem akarod a mamát alázni, és nem akarsz neki rosszat, és írtam, hogy ez lenne a legdrasztikusabb megoldás, hogy ilyennel visszavágsz. De most kérlek döntsd el, hogy most véded a mamát, vagy szeretnéd, hogy ne szóljon bele a dolgotokba? Kezdem azt hinni, hogy troll vagy, vagy megfelelési kényszeres. És, köszönöm, nem mondtam egy szóval sem, hogy magasabb értelmi szinten vagyok, mint ő, viszont te kiraktad a kérdést, mi válaszolunk. Amennyiben ez nem tetszik, és még magad ellen is dolgozol az ellentétes érveiddel és darabos hozzászólásaiddal, jobb, ha inkább nem jössz erre az oldalra.
2015. márc. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Heti 3x4-szer szórakoztok, a többi napon tanultok, mikor vagytok otthon úgy, hogy csak egymással foglalkoztok? Ez a gáz, nem a színházba járás.
2015. márc. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Én tuti nem kötném az orrára. Nem hazudnék, cak bölcsen hallgatnék. Mondjuk 2-ből 1 alkalomról tudna.
2015. márc. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!