Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennék pár osztalytarsammal...

Mennék pár osztalytarsammal szórakozni de anyám nem enged, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most lettem 9.-es, és mar szinte az egesz osztallyal osszebaratkoztam. Hivtak este kocsmaba mondtam anyumnak azt mondja nem mehetek csak uditot inni (?)

En ugy szeretnek menni es szinte az egesz osztaly ottvan vagyis inkabb a barati tarsasagom es tok cink azt mondani nekik hogy bocs de anyám nem enged

Szerintetek

15/f


2016. okt. 15. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Manapság bárkit kiszolgálnak bármilyen kocsmában.
2016. okt. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Anyukádnak van igaza,én sem engednélek el,kocsmázni,piálni.
2016. okt. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Tehát a szüleidnek konkrétan az alkoholfogyasztással van problémájuk mert egyébként elengednének, csak azzal a feltétellel, hogy nem iszol alkoholt. Szerintem így is elmehetnél a barátaiddal, mármint semmi gáz nincsen azzal, ha egy társaságban valaki nem iszik alkoholt, hanem csak valami üdítőt, még akkor sem, ha direkt kocsmázni mentek. Maximum iszol egy sört vagy cidert vagy valami "lightosat", nem kell berúgni... Nekem a szüleim mindig tiltották, még otthon ünnepekkor sem kóstolhattam bele semmilyen alkoholtartalmú italba, nemhogy elengedtek volna kocsmázni...nem is mondtam el nekik soha, ha valahol mégis ittam. Szerintem ez nem volt túl jó megoldás a részükről, de mindegy... Én egyébként sosem voltam olyan típus, nem jártam inni és most sem szoktam, de kíváncsi voltam és egyszer-egyszer én is megkóstoltam, kipróbáltam. Emlékszem, hogy mikor 9.-es voltam már akkor is sokan jártak kocsmázni hétvégente, sőt általános iskolában is. Nem azt mondom, hogy ez a normális, egészséges vagy jó, de azért ez manapság már nem ritka, szinte bármelyik kocsmában kiszolgálják a tiniket is. Menjetek el másik programra mondjuk moziba vagy koncertre, bár mondjuk nem csak kocsmában lehet alkoholhoz jutni, tehát ilyen szempontból annyira nem értem a szüleidet. Próbálj meg beszélgetni velük, kössetek valamilyen kompromisszumot, szerintem, ha így elengednek esténként a barátaiddal, akkor nem lehetnek annyira szigorúak.
2016. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
emberek en nem pialni akartam hanem jol erezni magam, meginni 1-2 sort meg ilyenek fuvezni meg nem fuvezek szoval nem kell egybol elhordani minden undoritonak csak tanacsot kertem
2016. okt. 16. 21:51
 15/16 anonim ***** válasza:

Tanácsot mire?

Mert én egyetlen olyan utalást sem látok a kérdésedben, ahol tanácsot kérnél.

Világosíts fel, ha tévedek, kérlek.

2016. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

" nem pialni akartam hanem jol erezni magam, meginni 1-2 sort "


A sor az szerinted micsoda te eszkombajn?

2016. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!